Тернопільщина готується до погіршення погодних умов: куди звернутися, якщо не посипана дорога

Тернопільщина готується до погіршення погодних умов: куди звернутися, якщо не посипана дорога

У зв’язку з ускладненням погодних умов відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській облдержадміністрації.
Про це повідомили у пресслужбі ТОДА.
«Область абсолютного готова до снігопадів та зниження температур. При потребі 15 тис. тон піску і 4 тис. тон солі ми маємо 19 тис. т піску та 4.5 тис. тон солі. Цього абсолютно вистачає для цілої зими з постійними морозами. Якщо десь є не посипана дорога, то водії можуть звернутися за номером 43-11-18, після чого відбувається оперативна реакція. Для боротьби зі стихією в області залучено 4 організації, між якими рівномірно розділено райони, в кожній з них є близько 1000 працівників та 500 одиниць техніки. Також вже на цей час є 364 договори на ручну посипку проблемних ділянок», – йдеться у повідомленні.
За результатами засідання було прийнято такі рішення: організувати роботу щодо розгортання на період значного зниження температури (від -10 °C і нижче) в населених пунктах мережі пунктів обігріву з дотриманням карантинних норм і забезпечити їх продуктами харчування та іншим, скласти реєстр техніки, яка може бути залучена для розчищення доріг від снігових заметів, і реєстр волонтерів. А також, при зниженні температури повітря до аномально низьких показників, забезпечити роботу соціальних служб з виявлення та надання допомоги незахищеним верствам населення для недопущення їх обмороження та загибелі.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares