Тернопільські легкоатлети вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 року народження і молодших впродовж трьох днів тривав у Сумах, в легкоатлетичному манежі університету банківської справи. Команду Тернопільщини на турнірі представляло восьмеро легкоатлетів. Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, наші спортсмени вдало виступили на цих змаганнях, покращивши свої особисті досягнення. Так, у бігу на 2000 м з перешкодами, з результатом 6.16,1 сек, Дмитро Сулило виборов перше місце і, відповідно, золоту нагороду та звання чемпіона України. Шостим на цій же дистанції був Андрій Ревнюк (результат 6.37,6 сек). Легкоатлети тренуються в обласній ДЮСШ, тренери Богдан та Оксана Дуди.

Ігор Танасійчук, стрибнувши в довжину на 6.59 м, став шостим, а Максим Пупко в потрійному стрибку з результатом 13.96 зайняв сьоме місце. Тренують спортсменів в ОДЮСШ з літніх видів спорту Михайло Васірук та Наталя Гавронська.

В штовханні ядра з результатом 11.25 м дев’ятою стала Мостова Дарина (ОДЮСШ, тренери Галина Шмуляєва, Леонід Дахновський).

Треба відзначити також Максима Клименка (ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренери Олег Данилюк, Олена Клименко), який в бігу на 200 м показав результат 24.01 сек. і виконав норматив першого дорослого розряду.

Додамо, що цими днями у Сумах проходить командний чемпіонат України в приміщенні, а 3-4 лютого відбуватиметься чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.