Тернопільські рятувальники перемогли у боротьбі з самбо (ФОТОРЕПОРТАЖ)

12 вересня у Тернополі, на базі клубу «Галицькі леви» відбулась особисто-командна першість громадського об’єднання «Тернопільська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України» з боротьби самбо, за програмою «Динаміада-2017». У змаганнях взяли участь 5 команд, представлених спортсменами з числа працівників правоохоронних та інших спеціальних служб області. 20 учасників, демонстрували свою силу та спритність, виборюючи першість у 7 вагових категоріях.

005

Представники збірної пожежно-рятувальної служби показали достойні результати. Зокрема, в особисто-командному заліку, начальник караулу ДПРЧ-11 капітан служби цивільного захисту Роман Мізюк, виборов перше місце у ваговій категорії до 62 кг, старший пожежний ДПРЧ-12 старший сержант служби цивільного захисту Анатолій Ощенков переміг у ваговій категорії до 82 кг, у ваговій категорії до 90 кг кращим став начальник караулу ДПРЧ-4 старший лейтенант служби цивільного захисту Микола Іванах, а друге місце у даній ваговій категорії в начальника караулу ДПРЧ-12 капітана служби цивільного захисту Олександра Федьківа.

У підсумку, Збірна Управління ДСНС України у Тернопільській області посіла перше загальнокомандне місце.

Другу та третю сходинки п’єдесталу зайняли представники Головного управління Національної поліції та Тернопільського міського відділу Національної поліції. Переможців та призерів нагородили кубками, грамотами та дипломами фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

Вітаємо команду рятувальників із заслуженою перемогою та бажаємо нових досягнень!