Тернополянка – «Міс українська діаспора»

Тернополянка – «Міс українська діаспора»

Минулої неділі у Чикаго, у фіналі конкурсу «Міс українська діаспора-2013», за титул найгарнішої змагалися вісімнадцять красунь українського походження з багатьох штатів США. Корону і титул «Міс…» здобула Соломія Крунь.

Соломія Крунь

Дівчина – родом з Тернопілля – з Чорткова. Тут живе її найближча родина. Соломія ж приїхала до США недавно. Готується стати студенткою одного з чиказьких коледжів – мріє отримати медичну і юридичну освіту.

Рішення щодо титулу найкращої українки ухвалило поважне журі з дванадцяти осіб, зокрема, «Міс Чикаго-2013» («Міс Америка») Саванна Тігарден, зіркова телеведуча каналу «NBC Chicago» Наталі Мартінез, українка Іванна Річардсон – друга «Віце-міс Чикаго-1962». За результатами суддійського голосування, Соломія Крунь стала подвійною переможницею, отримавши одночасно два титули: «Міс українське Чикаго» і «Міс українска діаспора-2013». Але корону найгарнішої українки Чикаго Соломія вирішила подарувати іншій конкурсантці – Анастасії Радюшиній (мешкає в Чикаго). Соломія вразила журі граційністю, елегантністю, мистецтвом танцю.

Фіналістки конкурсу отримали діамантові прикраси, а головним подарунком для переможниці конкурсу став авіаквиток на подорож в Україну.

Конкурс «Міс українська діаспора» вже втретє відбувається в Чикаго, організатором якого є найбільший незалежний інформаційний ресурс в діаспорі – «Медіа-портал VIDIA».

 

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

1 коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares