Тернополянин Володимир Войтович – бронзовий призер чемпіонату Світу зі спортивної боротьби серед кадетів

Фото Укрінформ.

Тернопільський борець греко-римського стилю Володимир Войтович став бронзовим призером чемпіонату Світу зі спортивної боротьби серед кадетів. Такі змагання з 29 липня до 4 серпня 2019 року тривали у столиці Болгарії, місті Софії. Бронзову нагороду наш земляк здобув у ваговій категорії 51 кг, у сутичці за третє місце здолавши спортсмена з Румунії Деніса Флоріна Міхая (Denis Florin MIHAI) з рахунком 12:9.

На шляху до фіналу Cadet World Championship Володимиру Войтовичу вдалося перемогти таких суперників, як Артем Катцар (Білорусь), Баріс Ербек (Туреччина), Елмір Елієв (Азербайджан).

Володимир Войтович – вихованець КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби» та обласної Школи вищої спортивної майстерності, студент ТНЕУ. Тренери спортсмена – заслужений тренер України Андрій Телебан, майстер спорту України Володимир Лучанко та Володимир Мончак.

Нагадаємо, що цьогоріч Володимир Войтович здобув «бронзу» у ваговій категрії 51 кг і на чемпіонаті Європи (Cadet European Championship 2019), який пройшов у червні в Італії.

Додамо, що, як повідомляє Інтернет-сторінка КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби», у скарбничці збірної України з греко-римської боротьби на чемпіонаті Світу в Болгарії дві нагороди – «бронза» тернополянина Володимира Войтовича та «золото» спортсмена з Харкова Микити Алексеєва, який виступав у ваговій категорії 80 кг. В результаті наша команда з греко-римської боротьби посіла на світовій першості дев’яте місце. Тренери кадетської збірної – Дмитро Шевчук (випускник ТНЕУ) та Олексій Лозовий.

А загалом, як повідомляє «Укрінформ», на чемпіонаті Світу в Софії українські борці вибороли вісім медалей – одну золоту, одну срібну та шість бронзових. Відтак, окрім «бронзи» Володимира Войтовича та «золота» Микити Алексєєва серед спортсменів греко-римського стилю, у вільній боротьбі бронзові нагороди завоювали киянин Микита Абрамов (51 кг), одесит Віктор Ташогло (60 кг) і Денис Сагалюк з Івано-Франківська (80 кг). У змаганнях з жіночої боротьби срібну медаль отримала Юлія Леськовець з Київщини (61 кг), бронзовими призерами стали донеччанка Аїда Керімова (43 кг) і полтавчанка Христина Соколовська (57 кг).