«Веселі канікули з Богом» влаштували для дітвори з села Городище Козівського району (ФОТО)

Захоплюючі конкурси і забави, духовні бесіди і творчі майстерні. Для маленьких жителів села у Козівському районі організували неординарний літній відпочинок.

При Церкві Успіння Пресвятої Богородиці в селі Городище Козівського району відбувся відпочинковий табір «Веселі канікули з Богом». Участь у ньому взяло 48 дітей. Традиційно кожен день відпочинку розпочинався з богослужіння та катехизації, які проводив отець-парох Богдан Зінченко.

Далі діти переходили до Будинку культури де разом співали, танцювали, проводили ігри, створювали малюнки на асфальті під керівництвом директора Будинку культури Василя Пушкара та аніматорів.

Після розваг діти з нетерпінням йшли в парк «Здоров’я», де ласували смачними обідами, які готували для них отець Василь Лопух,  Оля  Верхоляк, Христина та Оля Кругляк.

Цікаві майстер-класи проводили для дітей аніматори Оля Береза, Оксана Залеська та Юля Кругляк. Було приємно бачити щасливі обличчя дітей, коли кожен з них зумів зробити виріб власними руками. Протягом тижня діти створювали листівки,  квіти з паперу, малювали.

Родзинкою  табору стали заняття за інтересами, під час яких кожен міг розкрити свій талант.

Відпочинок промайнув швидко, проте зроблені світлини ще довго нагадуватимуть учасникам про щасливі миті серед друзів та ровесників.

Особливо пам’ятним буде цей час для сестер Софії і Вероніки Табаки з Америки, котрі вже вдруге приїхали в гості до бабусі, щоб відвідати «Канікули з Богом». А сестрички Анжеліка та Діана Лавренко, які приїхали на відпочинок з Києва, вперше брали участь в такому таборі.

Хочемо щиро подякувати спонсорам відпочинкового табору Надії Куцан, Галині Дзідзінські, Любові Псуй, Олегу Олійнику. Дякуємо всім за щасливо проведений час!

Оля Береза, с. Городище Козівського району.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares