То де небезпечніше грати у футбол?

То де небезпечніше грати у футбол?

За словами віце-президента ФК “Маріуполь” Андрія Саніна, його клуб може вимагати від ФК “Динамо” (Київ) гарантій безпеки перед матчем у столиці.

“Знову теракт в центрі Києві з людськими жертвами. Схоже, що після цього називати Маріуполь небезпечним містом навряд чи хтось зважиться, сумна “пальма терористичної першості” точно належить не нам. А ось з приводу безпеки ФК “Маріуполь” під час перебування в столиці у мене вже виникають обгрунтовані сумніви”, – зазначив він.

За словами Саніна, швидше всього, “Маріуполь” наполягатиме на дзеркальному виконанні “Динамо” всіх тих вимог щодо дотримання безпеки, які свого часу висувалися перед ними.

Серед них Санін назвав надання письмових гарантій безпеки від ГУНП, СБУ та міської мерії, супровід екіпажами дорожньої поліції клубного транспорту на території Київської області та м. Києві, цілодобову охорону місць проживання футболістів і персоналу ФК “Маріуполь” силами воєнізованої охорони або інших структур, що мають відповідну ліцензію.

Також в ФК “Маріуполь” можуть зажадати завчасного надання актів готовності приймаючого стадіону і планів забезпечення безпеки, підписаних ГУНП, СБУ, мерією і т.д.

Санін згадав також надання оперативного зведення про ситуацію у приймаючому місті з точки зору громадської безпеки і рівня терористичних загроз.

“Перед наближенням матчу в Києві цей список буде розширюватися. Адже, відповідно з регламентами ФІФА і УЄФА, безпека понад усе”, – додав він.

Доречно нагадати, що саме через надуману «небезпеку» грати у Маріуполі столичні динамівці не приїхали сюди на матч сьомого туру. Через це КДК ФФУ прийняв рішення зарахувати ФК «Динамо» (основній команді, U-21 та U-19) технічні поразки з рахунком 0:3, а також зарахувати ФК «Маріуполь» (основній команді, U-21 та U-19) технічні перемоги з рахунком 3:0.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *