Топ-10 порад, як підняти самооцінку

Топ-10 порад, як підняти самооцінку
  1. Годі порівнювати себе з іншими людьми. Завжди знайдуться багатші, успішніші, стрункіші або молодші. Чи не краще знайти в собі «цікавинки» або «фішки» та розвивати їх?
  2. Перестаньте сварити себе і дорікати собі. Постарайся не використовувати лайливі вислови на свою адресу, а краще замініть їх у своєму лексиконі на щось більш приємне. Частіше хваліть свій зовнішній вигляд, навіть найменші успіхи та досягнення, як у кар’єрі, так і в особистому житті.
  3. Забудьте про «не». Намагайтеся якомога рідше вживати негативні вислови на свою адресу. Підвищити самооцінку допоможуть позитивні твердження, які слід говорити собі якнайчастіше. Наприклад, «мені все вдасться», «все добре».
  4. Радійте компліментам. У відповідь на фразу друзв, колег усміхніться і скажіть «дякую».
  5. Оточіть себе позитивом. Більше позитивних книг, фільмів, музики.
  6. Виділяйте час на улюблену справу. Це може бути що завгодно, головне, щоб приносило задоволення й ви могли досягти в цій сфері результатів, якими можна пишатися.
  7. Спілкуйтеся з позитивними й упевненими в собі людьми. Якщо у вашому оточенні одні скиглії, песимісти й енергетичні вампіри, не дивно, що у вас настрій на нулі.
  8. На зациклюйтеся на критиці. Цілком можливо, що ваші кривдники просто і заздрять або ж негативом, спрямованим у ваш бік, просто звільняють себе від своїх негативних емоцій.
  9. Створіть список своїх досягнень. Не будьте скромними. Адже ви насправді значно кращі, ніж вам здається! Покладіть список на видне місце – і доповнюйте його новими добрими справами.
  10. Вірте у себе. Якщо ви самі не вірите у свої сили, то чому у вас повинні вірити навколишні? Запорука успіху всіх великих і впевнених у собі людей у тому, що вони щиро вірили в те, що роблять, керуючись лише своїми бажаннями, фантазіями, думками та вибором.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *