Туристи, які хочуть відвідати Тернопільщину, мають «електронний помічник»: можна знайти автентичні локації, садиби…

Туристи, які хочуть відвідати Тернопільщину, мають «електронний помічник»: можна знайти автентичні локації, садиби…

Заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Віктор Устенко зустрівся із директором Агенції регіонального розвитку та транскордонного співробітництва Михайлом Данканичом та начальником управління туризму та курортів Закарпатської ОДА Маріанною Гонтою. Під час зустрічі представники обговорили співпрацю та розвиток туризму в областях.

Як зазначив заступник голови ОДА Віктор Устенко, Тернопільщина готова долучатися до розвитку ідей та проєктів. Адже завдяки спільним ініціативам можна популяризувати туристичні пам’ятки та спонукати українців подорожувати вдома.

«Тернопільська область готова долучитися до розробки різних туристичних проєктів. Так, цього року мандри Україною стали особливо популярні. А на Тернопіллі є багато архітектурних пам’яток, гарних локацій. І саме завдяки промоції краю ми зможемо показати людям не лише наші традиції, а й гостинність мешканців Тернопільщини. Крім того, туризм сприяє розвитку економічного потенціалу краю», – каже Віктор Устенко.

Як додав директор Агенції регіонального розвитку та транскордонного співробітництва Михайло Данканич, Тернопільська область одна із перших, хто надав якісний контент для створення туристичного застосунку LOCAL.

«Завдяки отриманій інформації нам вдалося розробили додаток для туристів. Відтепер люди, які хочуть відвідати Закарпатську й Тернопільську області, мають «електронний помічник». Завдяки якому можна знайти автентичні локації, дізнатись багато цікавинок. Садиби, ресторани місцевої кухні, краєвиди – все це відображається на карті у застосунку», – каже директор Агенції регіонального розвитку та транскордонного співробітництва Михайло Данканич.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares