У медиків швидкої Тернопільщини побільшало викликів на нещасні випадки та до пацієнтів з ознаками ковіду

У медиків швидкої Тернопільщини побільшало викликів на нещасні випадки та до пацієнтів з ознаками ковіду

20 січня медики швидкої Тернопільській області обслужили 275 викликів до пацієнтів, здійснили 91 госпіталізацію; з них у Тернополі обслужено 109 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 34 пацієнти. За минулу добу в службі швидкої допомоги краю зафіксовано 18 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 14 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід звернулося ще 13 пацієнтів, 5 госпіталізовано.

За 20 січня  побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на побиття та різні нещасні випадки.

Так, о 16.22 бригада швидкої виїжджала на бульвар Куліша в Тернополі, де надавала допомогу 43-річному пацієнтові. Чоловіка знайшли побитим працівники поліції. Із забійними ранами лобної ділянки голови та переднісся, вираженою кровотечею, закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, у стані алкогольного сп’яніння чоловіка, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.

20 січня було й падіння з висоти. Так, о 14.48 бригада швидкої виїжджала у с. Петриків, де надавала допомогу 35-річному пацієнтові. Чоловік упав вдома із риштування з 4-метрової висоти. На щастя, залишився живим. Унаслідок падіння отримав закриту травму правого колінного суглоба, перелом правої ключиці та закриту черепно-мозкову травму. Після оперативно наданої медичної допомоги пацієнта шпиталізовано в університетську лікарню.

О 9.30 бригада швидкої виїжджала у с. Гаї Гречинські, де надавала допомогу 58-річному чоловікові. Він упав удома, але піднятися самостійно уже не зміг. Із закритим переломом шийки головки лівої стегнової кістки пацієнта, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.

Така ж ситуація трапилася й на вул. 15 Квітня в Тернополі. 94-річний дідусь зашпортався у квартирі й упав. Із закритим переломом головки шийки стегнової кістки пацієнта, після наданої медичної допомоги, залишено вдома, на родичів,  оскільки від госпіталізації він відмовився.

Увечері бригада швидкої виїжджала на вул. Тарнавського в Тернополі, де надавала допомогу 48-річному чоловікові. Виходячи з маршрутки, він послизнувся й упав. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку пацієнта, після наданої медичної допомоги, залишено на місці події, оскільки від госпіталізації він відмовився.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares