У Підволочиському районі троє вихованців дитсадка потрапили в лікарню з гострою кишковою інфекцією

У Підволочиському районі троє вихованців дитсадка потрапили в лікарню з гострою кишковою інфекцією

Фахівціями управління Держпродспоживслужби в Підволочиському районі зафіксований спалах кишкової інфекції, пов’язаної з Кривенським дошкільним навчальним закладом.

Троє дітей, які відвідують молодшу групу цього дитсадка, захворіли і їх госпіталізовано в дитяче інфекційне відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні з попереднім діагнозом – кишкова інфекція. Перебіг захворювання у двох дітей – середньої важкості, а в однієї дитини – легка форма.

Джерело збудника інфекції встановлюється.

Діти захворіли після відвідування дитячого садку. В групі, яку вони відвідували, 15 дітей.

Страви, які вживали вихованці, готували у харчоблоці ДНЗ. Продукція надійшла із супровідними документами (товарно-транспортні накладні), проте відсутня супровідна документація на яйця курячі.

Фахівцями ГУ ДПСС в Тернопільській області, управління Держпродспоживслужби в Підволочиському районі спільно з фахівцями Чортківського відділу ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України» здійснено виїзд та розпочато проведення обстеження Кривенського дошкільного навчального закладу. Проведено відбір зразків для мікробіологічних досліджень на патогенну флору з об’єктів довкілля, харчових продуктів, обстежено декретований контингент харчоблоку та контактних дітей.

У ході розслідування працівниками управління Держпродспоживслужби в Підволочиському районі виявлено ряд порушень, що засвідчують про послаблений контроль з боку керівництва закладу за організацією харчування дітей.

За матеріалами обстеження Кривенського ДНЗ, працівниками управління Держпродспоживслужби в Підволочиському районі надано пропозиції щодо дотримання вимог чинного законодавства, винесено розпорядження в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Підволочиському районі на призупинення роботи закладу до завершення епідрозслідування.

Проведення комплексу профілактичних, протиепідемічних заходів та лабораторних досліджень триває.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *