У тернопільській “Приватній проктології” лікують геморой без операції

У тернопільській “Приватній проктології” лікують геморой без операції

Коли мова заходить про здоров’я, багато людей намагаються не торкатися “делікатних” тем. Чи не на першому місці у такому списку – проктологічні хвороби, і найпоширеніша з них – геморой. До недавнього часу в Україні впоратися з гемороєм можна було лише оперативним шляхом. Хоча в усьому світі вже давно застосовують методи і технології, які дозволяють вилікувати хворобу без втручання скальпеля. Тепер і в Тернополі геморою можна позбутися швидко і безболісно.

Найефективніші методи лікування з допомогою кращого європейського обладнання пропонують у “Приватній проктології”. Заклад відкрився у лютому, і за невеликий проміжок часу в ньому пролікували вже понад 300 пацієнтів.
Лікарям “Приватної проктології” можна довіритись та проконсультуватися з усіх делікатних питань, які хвилюють, розповідає хірург-проктолог Аліна Олегівна ШПАДИК.

– Що це за недуга – геморой і які симптоми свідчать про те, що час звертатися до лікаря?

Геморой – це варикозне розширення гемороїдальних вен прямої кишки, симптомом якого є виділення крові з заднього проходу. Недуга супроводжується свербежем, дискомфортом, відчуттям печіння, болем під час або після туалету. Також буває відчуття неповного спорожнення. Втім, ці симптоми можуть вказувати й на інші серйозні проктологічні захворювання. Тому потрібно якнайшвидше звернутися до спеціалістів, аби запобігти геморою чи вилікувати його на ранніх стадіях. Якщо хворобу “запустити”, на пізніх стадіях може знадобитися операція.

– А як ви ставитеся до самостійного застосуванню мазей і свічок?

– Важливо зрозуміти: консервативна терапія (лікування мазями чи свічками) приносить недовготривалий ефект, це дарма витрачені гроші. Такі заходи – лише відтягування часу, що врешті призведе до неминучої операції. На жаль, такі випадки непоодинокі. У наш заклад звернулася жінка, яка терпіла недугу 10 років. Час від часу вона ставила свічки – вони усували симптоми на місяць, а потім усе поверталось. Жінка зверталася до різних медичних закладів, до державних лікарень. Після одного з таких оглядів їй запропонували консервативну терапію, яка не дала результату; після іншого – операцію, від якої пацієнтка, злякавшись, відмовилась. Коли минуло кілька років і ситуація погіршилась, жінка звернулася у наш заклад. Ми запропонували їй один із безопераційних методів – лігування латексними кільцями. Від недуги, яка мучила її роками, жінка позбулася за три візити. Ми дуже добре пам’ятаємо її здивування і вдячність: так довго терпіти хворобу – й так швидко й безболісно, без стаціонару, без наркозу, без операцій її вилікувати! Вона мало не плакала від щастя.

– Розкажіть детальніше про методи лікування, які застосовуєте. Які їхні переваги?

– Наша клініка пропонує всі безопераційні методи боротьби з хворобою, які не потребують наркозу чи стаціонару. Вони безболісні й не відбирають багато часу: буває, що проблема вирішується за один візит.
Діагностику та лікування проводимо лише за допомогою найсучаснішого закордонного обладнання. Наприклад, для процедури аноскопії (огляду прямої кишки до 10 сантиметрів) використовуємо німецькі аноскопи Heine. Їх визнано найкращими для діагностики внутрішнього геморою. Під час аноскопії ми визначаємо локалізацію, розмір гемороїдальних вузлів і ступінь захворювання, від якого залежить метод лікування. Ця процедура абсолютно безболісна, адже прилад невеликий у діаметрі, а під час огляду наноситься знеболювальний гель. Також ми проводимо фотофіксацію вузлів, аби потім, провівши лікування, показати пацієнтові різницю між “до” і “після”.
На першому місці для нас – безпека та комфорт пацієнта. Під час огляду використовується одноразовий матеріал, у тому числі шорти й капці. Всі апарати та інструменти стерилізуються. Кожному пацієнтові відведено певний час прийому, що дозволяє зберегти конфіденційність. Упродовж усього періоду лікування клієнтові забезпечено телефонний лікарський супровід.

– Що б ви сказали тим, хто довго терпить дискомфорт, пов’язаний із цією недугою, але соромиться звернутися до лікаря?

– Перш за все – не терпіть “делікатні” проблеми. Наші лікарі — спеціалісти з великим досвідом роботи. У клініці працюють два хірурги-проктологи, жінка й чоловік, і лікар-ендоскопіст. Хірург-проктолог, онкопроктолог, лікар вищої категорії Ігор Білозецький має стаж роботи вже понад 30 років, стаж лікаря-ендоскопіста, лікаря вищої категорії, кандидата медичних наук Олега Нецюка — понад 25 років, мій хірургічний досвід становить 7 років. Тож перевагою нашого закладу є можливість отримати консультацію і в жінки, і в чоловіка. Досвідчені лікарі, а також наявність найкращого обладнання з Німеччини, Італії, Японії, гарантії на лікування – це запорука швидкого одужання і спокою наших пацієнтів. Ми хочемо, щоб медична допомога за європейськими стандартами була доступна кожному, тож ціни на огляд і лікування в нашій клініці – найнижчі в Тернопільській області

– Чи лікуєте ви й інші проктологічні захворювання?

– Так, адже проктологічні проблеми сьогодні є надзвичайно поширеними. Сидяча робота, пасивний спосіб життя, нерегулярне та неправильне харчування та постійні стреси створюють ідеальні умови для їх розвитку. Головне – не затягувати з візитом до лікаря. Обирайте якісну та своєчасну діагностику, професійний медичний супровід і найефективніші методи лікування. Проблеми не терплять – їх розв’язують!

– Яким чином можна звернутися до вас за допомогою?

– Ми працюємо кожного дня з 9.00 – 19.00, у суботу з 9.00 до 15.00.
У період карантину ми працюємо у посиленому режимі (тобто збільшені часові проміжки між прийомами пацієнтів, для обробки приміщення дезинфікуючими розчинами, кварцуванням приміщень бактерицидними лампами). Адже безпека та комфорт наших пацієнтів і працівників – на першому місці.

Записатись на прийом ви можете за номером +380683840404. Або отримати безкоштовну консультацію телефоном у період карантину лікарів-проктологів:
Шпадик Аліни Олегівни +380635884018,
Білозецького Ігора Юрійовича +380503771539.
Детальну інформацію ви можете знайти також на сайті клініки – proctology.te.ua
Сторінка у фейсбуці – «Приватна проктологія у Тернополі».

Майя ІГОРЧУК.

Автор
Схожі публікації

1 коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *