Як оформити маленьку ванну кімнату?

Облаштування маленької ванної – виклик для багатьох дизайнерів. Якщо ви хочете збільшити функціональність кімнати, але не можете інвестувати в це значних коштів, варто змінити облаштування, щоб краще використовувати інтер’єр. Допоможе у цьому студія KV Design і дизайн квартири у Львові зробить таким, яким ви бажаєте.

Що треба знати про облаштування?

  • Дизайн кожної кімнати залежить від наявного у вас простору. Йдеться про розміри та компонування.

  • Другий важливий фактор – потреби членів домогосподарства, пов’язані з приміщенням. Тому перш ніж змінити розташування вашої ванної кімнати, подумайте, скільки потрібно місця для зберігання та чи варто розміщувати пральну машину в кімнаті. Вирішіть, чи ви можете відмовитися від ванни на користь душу.

  • Пам’ятайте, що ванна кімната повинна відповідати іншим інтер’єрам у квартирі чи будинку. Головним чином гармонія повинна бути у стилі та кольорах – вони не мають виділятися із загальної композиції. Варто подумати про розміри меблів і відстані між обладнанням.

Звертаючись до основних проблем, пов’язаних із облаштуванням невеликої ванної кімнати, врахуйте найважливіші. Це ергономічне використання простору для косметики чи засобів для підтримки чистоти. Це вироби, які завжди є у ванній кімнаті. Та їх слід приховувати таким чином, щоб вони не спотворювали інтер’єр і водночас були легко доступними.

З чого почати проектувати невелику ванну кімнату?

Визначившись зі своїми потребами та виміривши інтер’єр, поставте собі функціональні цілі. Вкажіть, що має бути у ванній кімнаті. Подумайте, чи вам потрібна ванна замість душового піддона тощо. Відповіді на ці питання дозволять вам добре використовувати вільний простір.

Розробляючи та облаштовуючи невелику ванну кімнату, спочатку виберіть габарити обладнання. Умивальник, ванна, душ або шафки повинні бути невеликими, але при цьому пропорційними одне одному. Важливо поетапно вибрати вищезазначені елементи.

Коли місця для зберігання дуже мало, треба максимально використати поверхні. Вертикальне зберігання (навіть під стелею) – прекрасне відмінне рішення. Справжньою знахідкою можуть стати ніші, якщо використовувати їх для зберігання. Так ви отримаєте гідну альтернативу стелажам і поличкам.

Закриті шафи в маленькій ванній будуть дуже громіздкими, тому краще використовувати відкриті системи зберігання. Щоб пляшечки та приладдя не створювали візуальний шум, встановіть спеціальні органайзери та кошики для зберігання.

Які кольори слід використовувати у маленькій ванній кімнаті?

Є думка, що варто віддавати перевагу тільки світлим відтінкам. Але насправді вибір може бути абсолютно довільним. Іноді навіть дуже темні кольори мають чудовий вигляд у маленькому інтер’єрі. Однак зауважте, що надзвичайно важливі матеріали, які ви використовуєте. У маленькій ванній кімнаті варто застосовувати ті, що відбивають світло, тоді й ванна кімната оптично збільшиться.

Якщо ви не хочете ризикувати, звичайно, можете зробити ставку на світлі кольори, які будуть «працювати» в будь-якому інтер’єрі. Щоб оптично збільшити інтер’єр, також варто використовувати холодні кольори.

Зважайте на наші поради, щоб гарно та функціонально оформити вашу ванну кімнату.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares