У тернопільському Клубі бізнес-подій знайомили із «Google AdWords» – «помічником» у бізнесі

У тернопільському Клубі бізнес-подій знайомили із «Google AdWords» – «помічником» у бізнесі

Тема: «Знайомтесь: Google AdWords – помічник у вашому бізнесі» зацікавила підприємців, які взяли участь у черговому засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості за участю маркетологів ІТ-компанії «Crowdin LLC» Марії Процик та Надії Шкільної.

Не секрет, що кожен підприємець зацікавлений, щоб його товари та послуги продавались успішно та з певною стабільністю. Отож, фахові маркетологи поділилися своїм досвідом роботи в Google AdWords.

«AdWords – це онлайн-рекламний сервіс, який дозволяє рекламодавцям відображати короткі рекламні тексти (контентна реклама), – кажуть фахівці. – Це зручний сервіс і його не треба боятись, просто треба сісти і почати робити.Проаналізуйте, яка саме ваша цільова аудиторія (вік, стать, інтереси тощо), складіть свій список «мінус-слів», підберіть місце розташування вашої рекламної компанії -– це зекономить ваші кошти, обмежте кількість показів вашої реклами одній людині на день до 2-3 разів. Рекламну компанію в AdWords завжди можна зупинити, а при потребі відновити».

Марія та Надія відповіли на численні запитання присутніх, дали рекомендації, яку літературу можна почитати, корисні посилання на сервери з підбору ключових слів та «мінус-слів»; представили цікаві блоги на згадану тему.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *