У Тернополі, на перехресті вулиць Оболоня і Митрополита Шептицького, змінено схему організації дорожнього руху

У Тернополі, на перехресті вулиць Оболоня і Митрополита Шептицького, змінено схему організації дорожнього руху

На перехресті вул. Оболоня і вул. Митрополита Андрея Шептицького встановлено тимчасову кільцеву транспортну розв’язку.

Фахівці проектної організації зазначають, що тимчасово облаштоване кільце передбачає дві смуги руху транспорту в обидві сторони, у зв’язку з тим, що вул. Шептицького є магістральною. При розробці схеми організації дорожнього руху на цій ділянці основна увага зверталася на безпеку водіїв та пішоходів. Про це пише сайт міської ради.

Як розповідає начальник відділу технічного нагляду Олег Вітик, у Тернополі діє моніторингова група, яка займається питанням внесення змін в організацію дорожнього руху з метою зменшення кількості заторів у місті, «розвантаженості» вулиць від автомобілів.

«На даний час актуальність змін в організації дорожнього руху надзвичайно висока. Будівництво Гаївського шляхопроводу  ускладнило рух в місті, адже весь транспорт  поїхав через центр та дане перехрестя, – зазначає Олег Вітик. – Загалом у місті опрацьовано чимало пропозицій, які будуть найближчим часом реалізовані. Фахівці житлово-комунального господарства, відділу технічного нагляду та проектної організації надалі у посиленому режимі займаються розробкою нових схем організації дорожнього руху, що покращать пропускну здатність автомобілів на найбільш завантажених вулицях міста».

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares