У Тернополі вперше відбувся конкурс краси серед жінок елегантного віку (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У драмтеатрі цього вечора ніде голці було впасти. Аби побачити унікальне дійство, на свято зібралося кілька сотень містян. Адже вперше у Тернополі організували конкурс краси для жінок золотого віку. Наймолодшій учасниці – 55, а найстаршій – 79. Вони – усміхнені, впевнені в собі й щасливі.

Вісім конкурсанток є відвідувачками Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення, які пройшли попередній відбір і готувалися протягом двох місяців.

– Ми організували цей конкурс, аби змінити стереотипне уявлення про українських пенсіонерів, які, за переконанням багатьох,  повинні сидіти вдома або ж працювати на дачі, – каже Віталій Харкавий, директор Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення. – Учасниць конкурсу я практично щодня бачу у нашому центрі. Але на сцені я їх не впізнав. Щиро радію за кожну з них і пишаюся їх досягненнями. Вони просто неймовірні!

Ідея конкурсу належить громадській організації «Файні внуки». У терцентрі її підтримали і розпочали підготовку ще у грудні минулого року. Спершу оголосили кастинг. Всім охочим розповіли, що вони повинні робити, дали можливість спробувати і, врешті, обрали вісім учасниць.

– Наш конкурс не є традиційним конкурсом краси, – каже перший заступник директора терцентру Ірина Семанишин. – Ми вирішили не робити акцент на зовнішніх даних, а на внутрішній красі людини. Наскільки жінка у своєму віці може бути цікавою, харизматичною, внутрішньо багатою, наповненою духовно.

Займалися з конкурсантками Христина Куліковська та Сергій Губарєв з громадської організації «Файні внуки». Вчили їх дефілювати, поводитися на сцені, підбирали костюми.

– У нас було правило: жодних скарг, – каже Сергій Губарєв, керівник організації «Файні внуки». – З жінками працював психолог, адже під час підготовки було величезне навантаження на них, це були незвичні для них умови. Навантаження ми чергували з різними заходами. Разом з учасницями пекли печиво і ходили в гості до дітей-сиріт, малювали картини, фотографувалися та знімали відео.

Під час конкурсу тернопільські красуні чотири рази виходили на сцену, дефілювали у вишуканих сукнях та відповідали на запитання. Глядачі зустрічали учасниць бурхливими оплесками.

– Я просто вражена побаченим, – каже тернополянка Галина. – Це просто щось фантастичне. Ці жінки заряджають неймовірною енергетикою. Навіть не здається, що вони старшого віку. Вони сповнені життя і зачаровують.

За результатами голосування журі, всі вісім учасниць отримали нагороди та корони у різних номінаціях, а титул «Панна глядацьких симпатій» здобула найстарша учасниця конкурсу 79-річна Галина Стасіна.

– Ми не могли виділити когось одного, – каже Христина Куліковська. – Адже всі конкурсантки дуже старалися. Не пропускали жодної репетиції, дуже багато праці вклали і показали чудовий результат.

Красуні елегантного віку зізнаються, конкурс їх дуже змінив і зробив впевненішими в собі, розкрив їхні таланти і навчив насолоджуватися життям.

– Ми дякуємо усім, хто створював цю казку, – каже Леся Любарська. – Сьогодні ми себе відчули молодими, енергійними красунями. Це варто відчути кожній жінці, тому не потрібно боятись брати участь в таких конкурсах, а перебороти свої страхи, бо воно того варте. Я отримала величезне задоволення.

– Участь у цьому заході дала мені впевненість в тому, що я ще шось можу, –  додає Людмила Савчишин. – На мене подивилися іншими очима мої рідні, близькі. Для мене це було дуже важливо.

– Якби мені знову запропонували участь в такому конкурсі, то я б, не задумуючись, погодилася. Адже це було прекрасне дійство, – каже Люба Салова. – Я відкрила у собі артистичність. Навіть не думала, що так можу.

Всі конкурсантки отримали поїздку на два дні у Трускавець. А також сертифікат на романтичну вечерю, косметичні процедури та багато приємних подарунків. Організатори запевнили, такі конкурси краси стануть доброю традицією у Тернополі.

Софія Процик.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *