У ТНЕУ побували фахівці Представництва ЄС в Україні (ФОТО)

У ТНЕУ побували фахівці Представництва ЄС в Україні (ФОТО)
11 жовтня до Тернопільського національного економічного університету завітали фахівці Представництва Європейського Союзу в Україні: Юргіс Вілчінскас – керівник відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні, Костянтин Ромашко – менеджер європейських проектів та Діанна Бущук – координатор проектів.

0109

У залі перемовин ТНЕУ відбулася робоча зустріч гостей із проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Г.Л. Монастирським, координатором Інформаційного центру Європейського Союзу ТНЕУ О. В. Васильків та директором Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина І. М. Тарановим.

Під час засідання обговорено деталі співпраці вищого навчального закладу з Представництвом Європейського Союзу в Україні. Зокрема, Ігор Михайлович Таранов запропонував проводити стажування студентів нашого університету в Представництві ЄС, а також запрошувати фахівців для прочитання лекцій.

«Приємно, що ви долучаєте студентів до вивчення європейських цінностей та працюєте над підвищенням рівня обізнаності щодо розвитку відносин між Україною та ЄС», – звернувся до присутніх Юргіс Вілчінскас.

0111

Олена Васильків розповіла про діяльність Інформаційного центру Європейського Союзу ТНЕУ, проекти та програми, які реалізовуються серед студентів та професорсько-викладацького колективу вишу, а також висловила подяку за підтримку документалісту відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Ірині Стаднійчук.

Проректор з науково-педагогічної роботи Григорій Леонардович Монастирський подякував Юргісу Вілчінскасу, Костянтину Ромашко та Діанні Бущук за візит до ТНЕУ та змістовний діалог. Також висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю з Представництвом ЄС в Україні.

0112

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *