У Заліщиках вшанували пам’ять відомого футболіста та тренера Петра Дідика

У Заліщиках вшанували пам’ять відомого футболіста та тренера Петра Дідика

Традиційно, щороку земляки вшановують пам’ять відомого футболіста та тренера Петра Миколайовича Дідика. Цього року, а саме сьогодні, 14 липня, в пам’ять про цю чудову людину в Заліщиках відбувся товариський матч між ветеранами місцевого “Дністра” і збірною Заліщицького району, повідомляє Спорт Тернопільщини з посиланням на ФФТО.

Цікавий та безкомпромісний поєдинок завершився перемогою “Дністра” – 4:2, за який свого часу чимало сезонів відіграв, як футболіст, а потім працював тренером Петро Дідик.

Гравці “Дністра” в кожному з таймів відзначалися по два рази і одного разу пропускали голи у власні ворота. У переможців голи забивали: Володимир Мандзюк (2), Василь Блауш, Андрій Ковалишин, у переможених: Борис Кузь, Володимир Кузь (з пенальті).

Команди виступали в таких складах:

“Дністер”: Шацький, Буртник, Ковалишин, Білінський, Приємський, Матійчик, Блауш, Олексюк, Імангулов, Мандзюк, Олексів. Заміна: Назаренко, Гавюк, Топольніцький, Федюк, Токарчук.

Збірна Заліщицького району: Ільків, В. Кузь, Б. Кузь, М. Лопушняк, Проданик, Аксенин, В. Лопушняк, Гервасюк, Татакін, Приймак. Заміна: Стефанишин, Кузьмін, Ступаков, Войцехівський.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares