У ЗУНУ провели благодійний ярмарок «Разом до перемоги!»

У ЗУНУ провели благодійний ярмарок «Разом до перемоги!»

Дружня університетська родина ЗУНУ зібралася у холі центрального корпусу закладу вищої освіти. Професорсько-викладацький колектив, працівники та студентство класичного університету Тернополя долучилися до благодійного ярмарку «Разом до перемоги!», зазначивши, що зібрані кошти  будуть перераховані на потреби Збройних сил України. 

До присутніх звернувся ректор Андрій Крисоватий: «Ми сильні, коли разом! Сьогодні, в умовах війни ми відчуваємо, наскільки повинні бути єдиними, докладати максимум зусиль заради мирного майбутнього. Дякую усім, хто долучився до нашого заходу та студентам, які приготували різноманітні смаколики. Робимо все, щоб військові відчували, що вони не залишились один на один із ворогом. Пишаймося тим, що ми – українці!»

Молодь зазначає, що важливо не забувати про боротьбу та підтримку у тилу, адже мужні герої України щодня впевнено відстоюють інтереси нашої держави. Юнаки та дівчата пропонували гостям різноманітні солодощі й кулінарні цікавинки. 

Західноукраїнський національний університет завжди із готовністю відповідає на заклики про допомогу українським військовим – матеріально, морально, духовно. Приємно, що організований ярмарок подарував відвідувачам масу задоволення та приємних емоцій, а спільна ідея згуртувала усіх.

У підсумку з благодійного ярмарку було виручено 67 755 гривень.

Організатори заходу – відділ творчої самореалізції та виховання ЗУНУ.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *