В Україні оголосили конкурс на посаду голів РДА а також анонсували велику чистку районних чиновників

В Україні оголосили конкурс на посаду голів РДА а також анонсували велику чистку районних чиновників

Аби очолити райдержадміністрацію, варто взяти участь в конкурсі. Нову ініціативу запроваджують в Україні. Проєкт «LIFT» усуває багато штучних бюрократичних перепон, які ще донедавна перешкоджали громадянам долучатися до змін у країні. Його основна мета — надати реальну можливість людям втілювати нові ідеї, спрямовані на позитивні зміни.

«LIFT» передбачає просту і прозору процедуру: після заповнення анкети кандидат пройде комплексне оцінювання, під час якого визначиться його психологічний профіль. Далі відбудеться перевірка на знання законодавства України, а також ключових пріоритетів реформ держави. Не останню роль відіграватиме обізнаність щодо стану справ розвитку району, його сильні та слабкі сторони.

Після успішного складання тесту претендент пройде співбесіду з головою облдержадміністрації. Якщо особа підтвердить свою фаховість, інформація про його кандидатуру потрапить до Офісу Президента та Кабінету Міністрів України. Наступний етап — спеціальна перевірка відповідними органами, а відтак і призначення на посаду згідно з Указом Президента України.

Поряд з цим Кабмін скоротить майже 19 тисяч працівників РДА по всій країні. До кінця року буде звільнений кожен дванадцятий чиновник. Це 8% усіх державних службовців. Всі “скорочені” – це співробітники районних державних адміністрацій (РДА). Вони будуть звільнені після перегляду Секретаріатом Кабінету Міністрів функцій цих відомств. У Кабміні заявляють, логіка оптимізації – позбутися від дублюючих, застарілих, неефективних функцій або перенести деяких з них на вищий рівень – обласні державні адміністрації, територіальні органи центральних гілок влади і навіть Києва. Зокрема, на Тернопіллі скоротять 31,58% чиновників.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *