Вісім причин випити воду з лимоном

Вісім причин випити воду з лимоном

1. Така вода допомагає вивести з тіла людини токсини, які накопичилися за довгі роки життя, а також одночасно виправити здоров’я травного тракту і нирок. Секрет полягає в тому, що атомарний склад напою дуже схожий на соляну кислоту шлункового соку і слину, а тому лимонна вода змушує ці органи по-новому працювати. Тобто, більш злагоджено і продуктивно.

2. Вода з натуральним лимонним соком добре впливає на роботу наших суглобів. Такий напій може зменшувати біль: як в зчленуваннях, так і затяжні м’язові болі.

3. Вода з лимоном добре очищає печінку. Лимонний сік покликаний стимулювати печінку викидати токсини, а вода додатково виводить всі ці накопичені шлаки через сечовидільну систему.

4. Профілактика інфекцій дихальних шляхів. Відомо, що лимон допомагає впоратися організму з інфекціями верхніх дихальних шляхів, під час ангіни і запалення мигдалин.

5. Вода з лимоном також є сильним антиоксидантом. Такий напій просто необхідний для нормального метаболізму, прекрасно захищає організм людини від вільних радикалів, зміцнює імунну систему і виводить холестерин. Таким чином, вода з лимоном в цілому захищає людину від передчасного старіння.

6. Лимонна вода – засіб від депресії. Такими властивостями лимон володіє завдяки високому вмісту калію, який разом з натрієм, працює над плавною електричною передачею сигналів в нервовій системі і головному мозку. Регулярне вживання води з лимоном захистить від депресії, тривоги, страху, а також зміцнить здоров’я серця.

7. Крім того, вода з лимоном допомагає очищати судини і нормалізувати кров’яний тиск.

8. І ще один бонус для дівчат: вода з лимоном корисна, бо вона виводить жири, надає організму тонус і допомагає знизити вагу. Все тому, що в лимоні є речовини, які розщеплюють жир.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *