Воркшоп «Професія HR та рекрутер в ІТ» провели у ЗУНУ

Воркшоп «Професія HR та рекрутер в ІТ» провели у ЗУНУ

У залі електронних ресурсів Західноукраїнського національного університету відбувся воркшоп «Професія HR та рекрутер в ІТ», організований координаторами по роботі з випускниками.

У зустрічі взяли участь студенти класичного університету Тернополя,  які прагнуть здобувати нові знання та практичні навички у сфері HR та рекрутингу в ІТ-середовищі.

Спікерами воркшопу виступили:

Катерина Мисенко – авторка навчальних програм для HR та рекрутерів, з досвідом роботи в HR понад 5 років. Катерина пройшла шлях від рекрутера до директора з персоналу;

Юлія Лозинська – кар’єрна радниця, спікерка, senior рекрутер з 2-річним досвідом. Юлія провела понад 1000 співбесід та скринінг більше 3000 резюме.

Під час воркшопу учасники ознайомилися із специфікою роботи з персоналом в ІТ-компаніях, розглянули реальні робочі кейси HR на практиці, сформували портрет HR-фахівця, з’ясували, чи відповідають вони вимогам сучасного роботодавця, отримали можливість пройти співбесіду з цінними подарунками (при наявності резюме).

Координатори роботи з випускниками запросили досвідчених спікерів, підготували цікаву та змістовну програму, створили комфортну атмосферу для навчання та спілкування, надали учасникам можливість отримати практичні навички.

Завдяки спільним зусиллям координаторів, спікерів та учасників воркшоп «Професія HR та рекрутер в ІТ» став успішним заходом.

Молодь ділиться враженнями: «Дуже дякуємо за цікавий та інформативний воркшоп! Ми дізналася багато нового про роботу HR та рекрутера в ІТ».

Координатори по роботі з випускниками планують організувати такі заходи в майбутньому.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *