Використовуйте шкірки лимонів для лікування стоп

Використовуйте шкірки лимонів для лікування стоп

Ми часто забуваємо, як важко працюють наші стопи, й нехтуємо турботою та увагою, на яку вони заслуговують. Зберегти їх здоровими та запобігти мозолям й грибковим інфекціям допоможуть лимонні шкірки. Їх можна прикладати безпосередньо до п’ят або натерти для використання як скрабу. Обидва засоби слід залишити на ніч для найкращих результатів.

Рецепт 1.

Вам знадобляться: 1 великий лимон, пара шкарпеток.

Інструкція: розріжте лимон навпіл, щоб дві половинки пасували за розміром до ваших п’ят. Повністю вичавіть сік зі шкірки перед нанесенням на уражені ділянки. Приклавши шкірки, натисніть на п’яти, щоб лимон щільно прилягав. Одягніть пару щільних шкарпеток і лягайте спати.

Пам’ятайте, що цей засіб має діяти всю ніч, тому що лимонним шкіркам потрібно кілька годин, щоб зробити свою роботу.

Яких результатів слід очікувати?

Після двох або трьох ночей ви почнете помічати значні зміни у здоров’ї ваших стоп. Мозолі стануть м’якшими, а потріскані п’яти почнуть гоїтися. Результат буде залежати від того, наскільки послідовні ви з лікуванням.

 

Рецепт 2.

Поєднання лимонної цедри та вазеліну є ще одним альтернативним засобом для прискорення загоєння жорстких потрісканих стоп.

Обидва інгредієнти працюють як пілінг і видаляють мертві клітини та інші домішки, які викликають сухість стоп. Вазелін є одним із найбільш рекомендованих натуральних продуктів для зволоження цієї частини тіла, адже він захищає шкіру й утримує вологу.

Вам знадобляться: 1 столова ложка вазеліну, 1 столова ложка тертої цедри лимона, бинт.

Інструкція: заморозьте лимон, а потім натріть цедру. Змішайте цей інгредієнт зі столовою ложкою вазеліну, щоб зробити крем. Втирайте суміш у стопи, обгорніть бинтом. Залиште на ніч і змийте вранці.

Яких результатів слід очікувати?

Використовуючи цей засіб два або три рази на тиждень, ви матимете м’якші, добре зволожені й захищені стопи. Зробіть цю процедуру частиною педикюру замість звичайного пілінгу.

 

Поради для досягнення найкращих результатів

Для досягнення найкращих результатів з цими засобами не забудьте носити зручне взуття. Після миття і перед взуванням нанесіть велику кількість зволожувального крему. Від дуже товстих мозолів замочіть ноги в теплій воді та протирайте пемзою.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares