Як вибрати автомобільні шини?

Якісні автомобільні шини вважаються запорукою безпечного водіння у будь-яку пору року. Вдало обрана автогума здатна забезпечити водієві та пасажирам автомобіля комфортне пересування на дорозі. Якщо правильно підібрати шини, можна навіть зекономити на паливі та ремонті автомобіля. Сучасні виробники сьогодні пропонують надзвичайно великий вибір шин для автомобілів. Тому якісні шини сьогодні вибрати зовсім не складно. Але будь-яка гума, якою б вона не була якісною має властивість зношуватись. Через певний період гума стає крихкою.

Різновиди автомобільних шин

В залежності від сезону, розрізняють кілька видів автомобільних шин. Вони можуть бути літніми, зимовими, а також всесезонними.

Якщо мова йде про зимову гуму, то такі шини підійдуть для їзди в холодну пору року. Шипи на поверхні зимової гуми забезпечують комфортне пересування, коли земля вкривається снігом та льодом. Такі шини можуть бути також не шипованими, та в будь-якому випадку вони будуть забезпечувати ідеальне зчеплення колеса з дорожнім покриттям.

Літня гума має свої характерні особливості та відрізняється від зимової. Такі шини мають значно меншу вагу, а їх гума достатньо жорстка.
Ще одна особливість літньої гуми – специфічний малюнок на протекторі, який сприяє виведенню рідини.

Багато виробників сьогодні пропонують всесезонні шини для автомобілів. Такий варіант вважається універсальним. Але далеко не всі віддають перевагу такій гумі, адже інколи вона справляється зі своїм призначенням гірше ніж літні та зимові шини.

Де можна придбати якісні автомобільні шини?

Купити якісні автомобільні шини та диски можна на сайті x-team.com.ua. У X-Team можна замовити тюнінговані запчастини Subaru, а також виконати сервісне обслуговування автомобіля за доступними цінами. З цінами на запчастини та послуги можна детальніше ознайомитися на сайті компанії.

Магазин пропонує своїм клієнтам зручну доставку запчастин як по Києву, так і по території всієї України. Замовляючи тут, ви завжди можете розраховувати на швидку доставку. Це дуже зручно, адже пошук запчастин у магазинах займає чимало часу. А тут усе зібране в одному місці. Достатньо лише покласти товар у корзину та оформити замовлення. Після підтвердження замовлення буде відправлене за вказаною адресою. Оплатити його можна буде будь-яким зручним для вас способом.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *