Юна спортсменка зі Зборова Марія Мочук – чемпіонка Всеукраїнського турніру з легкої атлетики (ФОТО)

1 квітня у місті Городенка, що на Івано-Франківщині, відбувся Всеукраїнський турнір з легкої атлетики на «призи Придністров’я» серед юнаків і дівчат 2005 р. н. і молодші. У цих змаганнях взяли участь легкоатлети Зборівської ДЮСШ Тернопільської області.

Чемпіонкою на дистанції 600 метрів, а також на дистанції 1000 метрів стала Марія Мочук.

Срібні призери: Андрій Паньків – на дистанції 1000 метрів і Петро Валюс – 600 метрів.

Бронзовими призерами стали Юлія Назар на дистанції 600 метрів і Назар Зарудний – 1000 метрів. Серед дівчат в естафетному бігу 4х100 метрів команда зі Зборова у складі Тетяни Лук’янської, Марії Мочук, Юлії Назар та Юлії Ключки вибороли третє загальнокомандне місце.

Не підвели і юнаки в естафетному бігу 4х100 метрів, які вслід за дівчатами, також піднялися на третю сходинку п’єдесталу. За естафетну команду виступали: Олександр Антонів, Андрій Паньків, Петро Валюс, Віктор Ситник.

Готували команду до змагань тренери-викладачі Зборівської ДЮСШ  Володимир Небельський та Ольга Кутна.