Юні тернопільські боксери привезли з Хмельниччини два «золота», «срібло» і «бронзу» (ФОТО)

Юні тернопільські боксери привезли з Хмельниччини два «золота», «срібло» і «бронзу» (ФОТО)

У Кам’янці-Подільському Хмельницької області відбувся перший Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті М.С.Солопчука серед молоді, юніорів, та юнаків.

У змаганнях виступили представники десяти областей України – 27 команд та 150 спортсменів. Участь у турнірі від Тернопільської області взяли боксери обласної ДЮСШ з літніх видів спорту та обласної ШВСМ. Про це повідомляє прес-служба ТОДА.

Вихованці тренерів-викладачів спортивної школи Руслана Фірмана та Анатолія Фірмана стали чемпіонами і призерами змагань: Захар Фірман посів перше місце у ваговій категорії 28 кг. Також першим був Костянтин Дмитрів у ваговій категорії 56 кг. Хлопці здобули ззолоті медалі.

Артем Сорочан став срібним призером у ваговій категорії 30 кг. Ще один тернопільський боксер Ігор Будзінський (ШВСМ) у ваговій категорії 64 кг посів третє місце. Спортсмени нагороджені дипломами та медалями.

Керівництво спортивної школи щиро вітає з успішним виступом учнів-спортсменів та їхніх наставників, – наголосив заступник директора обласної ДЮСШ з літніх видів спорту Анатолій Яцина.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *