Збаражчани Максим Пік і Богдан Тольпа – чемпіони України з гирьового спорту серед студентів (ФОТО)

Збаражчани Максим Пік і Богдан Тольпа – чемпіони України з гирьового спорту серед студентів (ФОТО)

Двоє збаражан стали переможцями на чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів, – юнаків та дівчат до 18 років, який відбувся у Києві на базі медуніверситету.
Зокрема, золотими медалістами стали вихованці заслуженого тренера України, голови Тернопільської обласної федерації гирьового спорту Петра Багрія – Максим Пік та Богдан Тольпа. Про це  пише Ірина Сиско у районному часописі «Народне слово».

Максим навчається у Зборівському коледжі, а Богдан – студент закладу, розташованому в Збаражі, – ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою». Хлопці не зрадили традиції збаражан перемагати і стали чемпіонами у своїх вагових категоріях (до 55 та до 60 кг, відповідно).

«Наші юні гирьовики, – сказав тренер хлопців Петро Багрій, – не лише найкраще виступили у своїх категоріях, а й значно покращили особисті попередні досягнення. В обох вправах двоборства, які вони виконували з гирями 24 кг, спортсмени продемонстрували неабияку майстерність і витривалість».
Тепер на цих учнів Збаразької РК ДЮСШ чекає новий етап – підготовка до чемпіонату світу, який відбудеться у місті Гадячі Полтавської області.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *