Знову горе і біль: на війні загинув молодий захисник Роман Мищишин з Тернопільщини

Знову горе і біль: на війні загинув молодий захисник Роман Мищишин з Тернопільщини

Знову горе і біль для Бережанщини. Підтвердилася загибель на війні Романа Мищишина із села Жуків.

Роман віддав життя за Україну, за нас з вами на пекельній Донеччині. Він загинув ще у березні 2023 року на 27-му році життя. Згасла для рідних остання тоненька ниточка надії.

Тепер Роман навіки повертається додому, у своє село, до рідних і дорогих його серцю людей. Доріг і стежинок, якими він вже більше ніколи не буде ходити.    

«Гірко й боляче усвідомлювати, що кращі сини України йдуть у Небесне військо. Такою високою і страшною є ціна нашої свободи.

13 березня 2023 року в районі Донецької області, гідно виконуючи свій військовий обов’язок, загинув солдат МИЩИШИН Роман Мирославович, 1996 р.н. Лише тепер Роман навіки повертається додому, в своє рідне село Жуків.

Перший відділ Тернопільського РТЦК та СП висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого захисника. Разом із Вами схиляємо голови у глибокій скорботі…

Ми завжди будемо пам’ятати та шанувати подвиг наших земляків, які поклали життя, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Вічна та світла пам’ять!» – повідомили у Перший відділ Тернопільського РТЦК та СП.

Нагадаємо, вчора надійшла також сумна звістка про загибель жителя Бережан Ярослава Сеника.

Легких небесних хмарок вам, Воїни! Дкуємо за Україну!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *