БК “Тернопіль-ТНЕУ” гарантував собі друге місце у другому етапі Вищої ліги!

4-5 травня в рамках другого етапу Чемпіонату України серед команд вищої ліги ФБУ БК “Тернопіль-ТНЕУ” приймав БК “Кривий Ріг – КНУ-КДПУ”. Наші суперники мали підвищену турнірну мотивацію, оскільки тільки дві перемоги залишали їм шанси на потрапляння в плей-оф чемпіонату, – повідомляє Спорт Тернопільщини.

Можливо різниця в мотивації наклала свій відбиток на результат суботнього матчу. Наші гравці жваво розпочали гру і вже на п’ятій хвилині вели у рахунку 16:2. Проте, до кінця чверті ми упустили свою перевагу і дозволили гостям скоротити рахунок до 21:18. В другій чверті тернополянам вдалося поступово наростити відрив до 46:34.

Після великої перерви до середини чверті Тернопіль контролював гру, утримуючи розрив у 8-12 очок. Проте, за рахунку 60:50 ми пропустили ривок суперника 0:6 і на останню перерву пішли за хиткої переваги 67:63.

В схожому ключі розвивалися події і в четвертій дисятихвилинці: в першій половині чверті тернополяни зберігали перевагу у 3-5 пунктів. Але менш, ніж за 2 хвилини до кінця гостям вдалося вийти вперед 87:88. За рахунку 90:93 М.Нікітін отримав право на три поспіль штрафних кидки і тричі влучив, перевівши матч в овертайм 93:93.

В овертаймі наші гравці вдало почали, але потім відпустили суперника вперед. Менше, ніж за хвилину до кінця матчу рахунок був 101:107. Відчайдушні спроби наздогнати суперника майже принесли результат, але в підсумку 106:108, третя поспіль поразка БК “Тернопіль-ТНЕУ” в чемпіонаті.

Недільний матч знову розпочався з ривка господарів 7:0 ще на першій хвилині. Проте, як і в попередньому поєдинку, до середини чверті гості знову наздогнали тернополян. В підсумку – рахунок стартової чверті 25:25.

Друга чверть розпочалася з несподіванки. Один із наших лідерів, М.Нікітін, отримав два технічних зауваження і покинув площадку. Задавши настрій, протягом усієї чверті судді були одними із найактивніших учасників гри, роздаючи технічні і неспортивні попередження учасникам матчу. Нервовість і напруження в повній мірі відображалися на табло. Команди по черзі виходили вперед, але в цілому була рівна гра. Як підсумок – 47:48 після першої половини.

З початком третьої чверті наші гравці відразу включилися у боротьбу. Вдалий розбір гри від Д.Забірченка дозволив нейтралізувати основні козирі суперника. Як наслідок с першої хвилини ми почали нарощувати відрив у рахунку. Ефектним завершенням чверті став слем данк М.Найка разом із сиреною – 79:60.

Отримавши вагомий запас в рахунку, тернополяни почали грати в своє задоволення. Під завершення поєдинку наш тренер отримав можливість випустити резервістів. Господарі контролювали гру, а вболівальники активно реагували на події, що відбувалися на майданчику. Остаточний рахунок гри 105-75 – розгром і повний реванш за вчорашню поразку.

Головним фактором успіху у другому матчі стала тотальна перевага під щитами – 59 підбирань проти 17 у суперника. Крім цього, троє гравців нашої команди, В.Довідний, М.Івшин і Є.Бречко, в підсумку награли на дабл-дабл.

Завдяки поразці БК “Рівне” у матчі з СК “Прометей” наша команда гарантувала собі підсумкове друге місце у вищій лізі.

Баскетбол. Чемпіонат України.

Вища ліга. Чоловіки

Другий етап

4 травня

БК “Тернопіль-ТНЕУ” – БК “Кривий Ріг – КНУ-КДПУ” 106:108 (21-18; 25-16; 21-29; 26-30; 13-15).

5 травня

БК “Тернопіль-ТНЕУ” – БК “Кривий Ріг – КНУ-КДПУ 105:75 (25-25; 22-23; 32-12; 26-15).

За матеріалами: БК “Тернопіль”.