Богдан Яциковський: «Лише спільними зусиллями збережемо село»

Богдан Яциковський: «Лише спільними зусиллями збережемо село»

3

На Збаражчині відбулося потрійне свято. День села одночасно відсвяткували Заруддя, Болязуби та Романове Село.

Кожне зі свят відвідав депутат Тернопільської обласної ради, керівник фракції Радикальної партії Олега Ляшка Богдан Яциковський. Він зустрівся з людьми, які мали нагоду поділитися не лише радістю, а й своїми проблемами, якими живе село.

Попри те, що свято у Романовому Cелі всіляко намагалась зіпсувати мінлива погода, адже через рясний дощ і град у приміщенні, де відбувалося дійство, зникло світло, день видався насиченим приємними моментами та спілкуванням.

Творчі й надзвичайно талановиті школярі, аматорські колективи тішили поетичними та музичними дарунками.

– Як на мене, то атмосфера свята вийшла далеко за межі села. Звідусіль з’їжджались люди, бо День села – це як храмове свято, що об’єднує не одну громаду, – говорить Богдан Ігорович.  – Побачив, що село розвивається, і я задоволений, що зміг долучитись до цього. Адже з ініціативи нашої радикальної команди для Романового Села виділено 300 тисяч гривень на створення навчально-виховного комплексу.

Ще одним із свят, яке  запам’ятається надовго, було відзначення Дня села у Болязубах. Організатори підійшли до дійства творчо та з майстерністю, тому все відбулося на високому рівні.

2

У селі стільки талантів, що сцена їх просто не вміщала. Неповторні танцювальні номери діти демонстрували на подвір’ї сільського клубу, де і пройшло святкове дійство.

За словами Богдана Яциковського, свято зібрало чимало людей і показало, що Болязуби – велика дружня громада. Тому він впевнений, що така творча й активна громада своїми успіхами сприятиме подальшому
розвитку Збаразького району.

Не менш запальним і позитивним видалося свято у селі Заруддя. Заходи, які проходили  на  сільській площі, були пронизані патріотичним духом: і в словах, і в піснях, і в танцях була любов  до рідного села та Батьківщини.

Красиве й квітуче село полонить неймовірними барвами погляд кожного, хто завітає сюди. Мешканці Заруддя в черговий раз довели свою щиру й сердечну любов до рідного краю, влаштувавши чудове свято.

– Села, як і люди, мають свою біографію. Її роками, десятиріччями пишуть мешканці. Тому продовжуйте працювати на благо рідного краю, нехай зростає ваш достаток. Майбутнє нашої держави залежить від розвитку села. Я, у свою чергу, докладу максимум зусиль, аби всіляко підтримуватиму вашу громаду. Лише спільними зусиллями збережемо село, – зазначив Богдан Яциковський.

Особливу шану та подяку він висловив людям старшого покоління, чиї мудрість і життєвий досвід нині допомагають молоді відроджувати та примножувати кращі традиції села.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *