Брати Гадюкіни приїдуть у Тернопіль з благодійним концертом

Брати Гадюкіни приїдуть у Тернопіль з благодійним концертом

Знамениті виконавці неофіційного гімну нашого міста приїдуть у Тернопіль з благодійним концертом!

«Брати Гадюкіни» розпочали свій тур на підтримку українців концертом у Чернівцях. У Тернополі вони виступлять у неділю, 22 травня о 17:00 у креативному кластері Na пошті (вул. Чорновола, 4).

Також у програмі – чернівецький гурт Гуцул Каліпсо (Gutsul Calipso). Стежити за концертом можна буде подивитися за допомогою онлайн-трансляції. 

“Завдяки нашім Збройним Силам весь світ дізнався, що Україна – сильна країна, а наша сила в єдності. Українці всіх країн, єднаймося!” – закликає вокаліст Братів Гадюкіних Михайло Лундін.

Кошти від продажу квитків на заходи туру, а також благодійні пожертви відвідувачів будуть направлені на закупівлю необхідного знаряддя для бійців ЗСУ та гуманітарну підтримку постраждалих від війни.

Організатори благодійного туру Братів Гадюкіних співпрацюють з Фондом Help People, що відомий своєю допомогою внутрішнім переселенцям. Фонд організує евакуацію з міст, що обстрілюються, та надає місця для розселення з харчуванням.

У рамках туру концерти відбудуться також в Івано-Франківську, Києві, Луцьку, Ужгороді, Житомирі та Вінниці. 

Про дати заходів буде повідомлено додатково.
Онлайн-трансляції концертів будуть доступні для всіх бажаючих на  офіційному youtube-каналі Братів Гадюкіних: bit.ly/3vcIKgO

Придбати квитки та допомогти: https://secure.wayforpay.com/payment/gady?fbclid=IwAR0FbL_oBNSCDEkeJtswIBqL1IkZGkJRCeT_kDF5hyn94kN_HzPxdhPRaOI

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *