Брендовий одяг і взуття – чому варто купувати та чи можна економити

Більшість споживачів купують одяг та взуття на базарах, при цьому впевнені, що інших варіантів немає. Насправді є і це брендові речі. Існує стереотип про захмарну дорожнечу і недоступність якісного одягу та взуття для пересічних покупців. Однак потрібно просто знайти свого виробника в онлайн-просторі і придбати необхідні речі. Скажімо купить бугаттиможливо на сайті відповідного інтернет-магазину.

Переваги брендових речей

В суспільстві процвітає невірне ставлення до іменитих виробників. Крім престижу, відомі бренди можуть запропонувати:

  • Високу якість – більшість виробників не отримали б шалену популярність, якби не якість продукції та відповідність світовим стандартам. Останнім часом користуються попитом речі із натуральних матеріалів. Відомі бренди випускають об’ємні колекції подібного одягу і взуття.
  • Довготривалу експлуатацію – мова йде про ту ж якість. Добротний пошив, гарна фурнітура забезпечують носку на кілька сезонів, а якщо вибирати не модні елементи, а, скажімо, класичні чи нейтральні, то їх можна використовувати ще довше. 
  • Бездоганний стиль – на сучасному етапі престиж, впливовість, помітність в юрбі можливо отримати завдяки бездоганному зовнішньому стилю та смаку. Тож, якщо купувати речі в одного чи кількох відомих брендів і вдало їх поєднувати, то в житті почнуться незворотні позитивні зміни.
  • Ексклюзивність – на вулиці багато людей одягнені як курчата в однакові мешти. Особливо, якщо вони придбані на базарі чи в мас-маркетах. Відомі бренди завжди пропонують щось надзвичайно цікаве, ексклюзивне, якого ні в кого немає. Цікавий одяг і взуття піднімають настрій і самооцінку, дозволяють виділитись з натовпу. 

Тож варто не поспішати з покупками і підібрати щось справді цінне з точки зору неповторності, естетичного смаку.

Як можна економити, купуючи речі відомих брендів?

Щоб не залишитись без фінансів, вибираючи якісний одяг та взуття, експерти радять користуватись наступними принципами:

  • Вибірковість. Потрібно проаналізувати, де найдовше часу витрачається, в яких місцях. Якщо це робота в офісі, а там дресс-код, то необхідно більше звертати увагу на діловий стиль.
  • Якість-кількість. Давно відомо, що якість завжди перемагає кількість. Краще мати двоє добротних джинсів, ніж четверо поганого пошиву, що незручні та негарні.
  • Імпульсивність. Людині притаманно ганятися за низькими цінами і купувати масу непотрібних речей. Якщо спеціально проаналізувати витрати за тиждень, а той місяць, можна побачити, що значні суми грошей йдуть на непотріб. Тож краще гарно придивитись до одягу, приміряти, подумати про те, чи він гармонізує з іншими предметами гардеробу.

Також непогано відвідувати розпродажі від відомих виробників, там дійсно значні знижки і можна придбати якісні речі ледь не в пів ціни. 

Брендовий одяг та взуття варто купувати тільки тому, що вони якісні і витримають не один сезон, при цьому комфортні і естетично привабливі.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *