Чортківські школярі побували на заводі європейського зразка (ФОТО)

Чортківські школярі побували на заводі європейського зразка (ФОТО)

Фахівці Чортківського районного центру зайнятості, що на Тернопільщині, організували для учнів Білобожницької та Ридодубівської ЗОШ професіографічну екскурсію на виробництво Чортківської філії ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна».

Перед початком заходу з учнями було проведено інструктаж з охорони праці та пожежної безпеки на заводі.

Молодший фахівець з персоналу Ірина Качуровська ознайомила дітей з основними напрямками діяльності заводу європейського зразка, режимом праці, вимогами до працівників та професіями і спеціальностями, які затребувані на цьому заводі.

Під час екскурсії заводськими цехами діти з цікавістю спостерігали за процесом створення кабельних систем для автомобілів АUDI B9 та АUDI С8. Діти дізнались, що тут працюють люди як за робітничими професіями, так і службовці. Актуальною вакансією залишається в’язальник схемних джгутів, кабелів та шнурів.

Підсумовуючи результати екскурсії, слід відзначити, що вона безумовно сприяла розширенню світогляду школярів, формуванню уявлення щодо роботи на заводі, але головне – переконання, що лише чітке визначення власних схильностей та інтересів, наполегливе навчання, цілеспрямованість, працелюбність є головним підґрунтям гідної роботи та професійної кар’єри.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *