Де на Тернопільщині створять центри масової вакцинації від COVID-19

Де на Тернопільщині створять центри масової вакцинації від COVID-19

На Тернопільщині додатково створять Центри масової вакцинації. Вони працюватимуть у містах Бережани, Кременець, Чортків та Заліщики. Про це під час онлайн-наради з керівниками лікувально-профілактичних закладів Тернопільської області повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА Ольги Ярмоленко.

«Ми повинні бути готовими до поширення штаму вірусу «Дельта», спалах якого в Україні прогнозують на середину вересня – жовтень», – каже Ольга Ярмоленко.

Під час наради обговорили план вакцинації на найближчі 3 місяці, створення та координування роботи пунктів вакцинації й мобільних бригад. Усім керівникам лікувально-профілактичних закладів Тернопільської області запропонували створити списки охочих пройти навчання щодо імунізації вакциною Рfizer. Саме ж навчання мобільних бригад проводитимуть 7-8 липня.

«Департамент охорони здоров’я надасть контактні номери епідеміологів та керівників структурних підрозділів на місцях, а також кураторів обласного центру контролю та профілактики хвороб відповідних територій. Вони надаватимуть консультації та роз’яснення щодо процедури вакцинації на місцях», – запевняє керівників лікувально-профілактичних закладів області в.о. керівника ДУ “Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України” Оксана Чайчук.

Згідно з планом вакцинації на поточний місяць, щоденно має проводитися 5313 щеплень. Станом на сьогодні у Тернополі є 6 пунктів вакцинації, кожен з яких повинен проводити 40 щеплень у день, та 6 мобільних бригад, кожна з яких має вакцинувати 100 людей на добу.

В Україні стартував 4-й етап вакцинації від COVID-19, на якому щеплюють людей старше 60 років, а також людей віком 18-59 років, які мають супутні захворювання, ув’язнених та персонал закладів позбавлення волі та СІЗО.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares