Де у Тернополі 16-17 червня не буде води

Де у Тернополі 16-17 червня не буде води

У зв’язку з плановим промиванням водопровідних мереж, з 00:00 год. 16 червня до 24:00 год. 17 червня буде припинено водопостачання в центральній частині Тернополя, мікрорайонах «Новий Світ», «Старий парк», на вулицях Текстильна, Поліська (промислова зона), в районі вулиць Татарська – Деповська – Дівоча – Чайковського – Монастириського, Чернівецька – Гребінки – Садова.

Поступово вода з’являтиметься у помешканнях 17 червня опівночі. Однак міститиме вона підвищений рівень хлору та буде непридатною для споживання. Повністю водопостачання буде відновлено вранці 18 червня. Про це повідомляє сайт міської ради.

За час відсутності води в мережі буде також здійснено комплекс робіт, які неможливо виконати за звичайних умов: заміна пожежних гідрантів і запірної арматури на вузлових місцях мережі, підключення новозбудованих об’єктів тощо.

Адміністрація КП «Тернопільводоканал» просить вибачення за тимчасові незручності та зазначає, що промивання водопровідних мереж – це процедура, передбачена технологією експлуатації водопровідних мереж для покращення якості питної води.

Рекомендує споживачам завчасно зробити необхідний запас води.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares