До класичного університету Тернополя завітав перший заступник спікера парламенту Руслан Стефанчук (ФОТО)

До класичного університету Тернополя завітав перший заступник спікера парламенту Руслан Стефанчук (ФОТО)
У рамках наукової співпраці Західноукраїнського національного університету та Верховної Ради України в класичному університеті Тернополя побував український правознавець, доктор юридичних наук, професор, Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук. Науковець зустрівся з ректором ЗУНУ Андрієм Крисоватим та ознайомився з діяльністю закладу вищої освіти: досягненнями професорсько-викладацького колективу, міжнародною співпрацею, якістю надання освітніх послуг.

Гість мав можливість побачити корпуси університету, ознайомитися з матеріально-технічною базою, побувати у бібліотеці електронних ресурсів, навчальних аудиторіях, Міжнародному центрі культури та розвитку, залі перемовин та дипломатичного протоколу, взяв участь у роботі спеціалізованої вченої ради.

Руслан Олексійович погодився прочитати лекцію для студентів Західноукраїнського національного університету, поділитися досвідом роботи.

На згадку про перебування в класичному університеті Руслан Стефанчук залишив у книзі гостей  запис із побажаннями для колективу ЗУНУ, а ректор Андрій Крисоватий гостеві подарував багатотомне видання наукових праць учених Західноукраїнського національного університету.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares