До уваги платників податків Тернопільщини: змінено режим роботи ЦОПів

До уваги платників податків Тернопільщини: змінено режим роботи ЦОПів

У зв’язку зі спалахом та розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та попередженням інфікування й поширення вірусних інфекцій, Головне управління ДПС у Тернопільській області наполегливо рекомендує платникам утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби! Особливо, якщо проблему, з якою ви збираєтеся звернутися до ЦОП, можливо вирішити дистанційно (онлайн або поштою).

Якщо ж причина звернення невідкладна і потребує обов'язкового відвідування ЦОП, просимо вас дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України щодо зменшення впливу та передачі гострих респіраторних вірусних інфекцій, а також врахувати, що відповідно до розпорядження Головного управління ДПС у Тернопільській області від 18.03.2020 №279-р тимчасово, на період дії карантину, змінено режим роботи Центрів обслуговування платників з  10  год. 00 хв. до 13  год. 00 хв. (ЦОП  Тернопільської ДПІ працюватиме , з 10 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. з обідньою перервою з 13 год. 00 хв. до 13  год. 45 хв.) та технічними перервами для санітарної обробки щогодини на 10-15 хвилин.

Заздалегідь просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалася, і приносимо вибачення за можливі незручності! Будьте свідомими та зайвий раз не наражайте на небезпеку себе та оточуючих!

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares