Двох воїнів із Чортківської громади посмертно відзначили державними нагородами

Двох воїнів із Чортківської громади посмертно відзначили державними нагородами

Двох воїнів із Чортківської громади на Тернопільщині, котрі, відстоюючи українську незалежність, загинули у боротьбі з московськими окупантами, відзначили державними нагородами. Йдеться про уродженця села Скородинці, який протягом останніх років проживав у Джуринській Слобідці Марущака Сергія та жителя селі Біла Філіповича Дмитра. Про це повідомили у Чортківській міськраді.

Міський голова Чорткова Володимир Шматько, перший заступник начальника Чортківської РВА Михайло Демчук, начальник Чортківського РТЦК та СП Богдан Вербіцький та секретар Білобожницької сільської ради Надія Задорожна вручили державні нагороди від Президента України Володимира Зеленського та Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного дружинам загиблих Героїв.

Відповідно до Указу Президента України від 1 липня 2022 р. № 462/2022 нагороджено солдата Марущака Сергія Петровича Орденом «За мужність» III ст. (посмертно). Нагороду вручено дружині Олені Ярославівні Марущак.

Відповідно до наказу Головнокомандувача Збройних Сил України від 28 жовтня 2022 р. №1522 нагороджено солдата Філіповича Дмитра Вікторовича Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Сталевий хрест» (посмертно). Нагороду вручено дружині Марії Володимирівні Філіпович.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *