Ефективна процедура омолодження: SMAS-ліфтинг

У ультразвукового омолодження обличчя з кожним днем з’являється все більше шанувальників. Ліфтинг, підтягуючий лицьовій каркас, за результативністю може зрівнятися хіба що з пластичною хірургією. Він успішно усуває вікові зміни, птоз, опущення м’яких тканин. Щоб провести процедуру, знадобиться спеціальний апарат.

Що роблять апарати SMAS-ліфтинг

Косметологи і жінки по всьому світу вже оцінили переваги технології SMAS. Її плюс – в безболісності. Принцип дії полягає в генерації коротких і довгих ультразвукових імпульсів, що проникають під шкіру на різну глибину. Вони впливають на м’язово-апоневротический шар, піднімаючи температуру волокон. Ультразвук активізує переродження тканин і запускає неоколлагенеза. Відбувається зменшення обсягів шкіри, ущільнення волокон, підтяжка тканин.

У компанії «MEDICALASER» можна придбати не тільки апарат для ліфтингу, а й інше косметологічне обладнання екстра-класу. Виправдані ціни, відмінний сервіс і швидка доставка роблять співпрацю вигідним і безпечним. Більше інформації тут https://medicalaser.com.ua/katalog-tovarov/apparaty-po-proceduram/smas-lifting/.

Апарат ліфтингу має кілька насадок, що дають різну глибину проникнення. Поділяють спеціалізовані насадки для:

  1. Поверхневого ліфтингу (вплив на дерму).
  2. Серединного ліфтингу (обробка підшкірної жирової клітковини).
  3. Глибинного ліфтингу (вплив на сполучнотканинні прошарки).

Після процедури ліфтингу не залишається ніяких помітних слідів. Період реабілітації займає мінімальний. Плюс застосування технології – в її універсальності. Не має значення ні фототип, ні вік шкіри – процедуру можна проводити в будь-який час року будь-кому. Достатнього одного сеансу, щоб помітити ефект. Під час нього не застосовують анестезію або охолодження, так як ніяких неприємних відчуттів пацієнт не відчуває. Все, що відчуває людина – приємне поколювання в оброблюваної зоні. Побачити ефект повністю після проведення процедури можна через три місяці. Він зберігається до п’яти років (залежить від якості апарату і особливостей шкіри).

Переваги застосування технології

Багато салонів краси прагнуть обзавестися апаратами anti-age для проведення процедур омолодження. Ліфтинг можна робити спільно з іншими косметологічними процедурами. Він не шкодить людям з шкірними проблемами – ліподистрофією, сухий, тонкою шкірою, розацеа.

Перш, ніж купувати апарат, слід ретельно ознайомитися з його сертифікацією, почитати відгуки про нього. Так як він має значну вартість, помилитися не можна. Устаткування значно розширює перелік салонних процедур, дозволяючи проводити:

  • видалення другого підборіддя;
  • кругову підтяжку овалу обличчя;
  • блефаропластику;
  • підтяжку живота;
  • підтяжку внутрішньої сторони плечей;
  • удосконалення форми сідниць.

Перед процедурою дерматолог робить аналіз анамнезу, на його основі підбирає один або кілька картриджів з потрібною глибиною і силою дії. Для особливо швидкого результату можна зробити 2-3 процедури. Залежно від обсягу оброблюваної зони, процес займає від півгодини до 1,5 години.

Використовувати прилад заборонено вагітним, годуючим мамам, людям з кардіостимуляторами, імплантами, філлерами і запаленнями в оброблюваної зоні. Крім апаратів для ліфтингу, в компанії можна купити і обладнання для лазерної епіляції https://medicalaser.com.ua/katalog-tovarov/apparaty-po-tehnologiyam/neodimovye-lazery/.  

Апарат має високу окупністю.

Його застосовують не тільки для усунення вікових змін, але і для їх профілактики.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares