Голова Тернопільської облради Віктор Овчарук: «І надалі будемо працювати для поліпшення якості життя наших громадян»

Голова Тернопільської облради Віктор Овчарук: «І надалі будемо працювати для поліпшення якості життя наших громадян»

Упродовж минулого року в галузі охорони здоров’я в області зроблено чимало. На медицину з ініціативи голови обласної ради Віктора Овчарука та депутатського корпусу виділялись серйозні кошти, відкривались нові відділення, навіть центри з сучасним обладнанням.

Зокрема, впроваджено сучасну систему та відкрито мультимедійну оперативно-диспетчерську службу на базі центру екстреної медичної допомоги, що дає можливість рятувати життя важких пацієнтів. Створили також нові відділення у Більче-Золотецькій обласній фізіотерапевтичній лікарні реабілітації. Запрацював у Збаразькому районному центрі первинної медико-санітарної допомоги «електронний реєстр».

2017 рік завершився відкриттям на базі Тернопільської обласної університетської лікарні Центру політравми із сучасною апаратурою, з повністю реорганізованим приймальним відділенням.

– Отримавши мандати довіри від виборців у 2015 році, ми поставили собі амбітну мету – відкрити в області найсучасніший інноваційний медичний центр з новітнім обладнанням, – зауважив голова облради Віктор Овчарук. – Багато хто не вірив у реальність таких масштабних планів. Нам дорікали нестачею коштів, малими бюджетами, відсутністю фахівців, та, докладаючи чималих зусиль, ми зробили вже багато та продовжуємо рухатись далі. Це відкриття, так би мовити, апофеоз зробленого у галузі охорони здоров’я. Недарма вкладено чимало коштів та зусиль, адже на реконструкцію було використано 4 400 000 грн. бюджетних та 1 500 000 грн. позабюджетних коштів.

Днями відбудеться ще одна подія, яку Тернопільщина чекала вже багато років. Ні для кого не секрет, що в краї не було можливості провести повноцінну діагностику серцевих захворювань та допомогти людям. Тому було прийнято рішення створити кардіоцентр на базі обласної університетської лікарні. Було проведено ремонтні роботи, реконструкцію операційної, реанімації, створення кардіохірургічного відділення. Закуплено обладнання для того, щоб можна було проводити операції на відкритому серці: апарати штучного кругообігу, апарати анестезії, інші. Разом з тим, одне із найважливіших питань – купівля ангіографа, без якого надання медичних послуг важким кардіологічним хворим неможливе. Ми добре знали, що для краю, де значна кількість кардіологічних пацієнтів, це надважливо. Один ангіограф область отримала завдяки підтримці інвестора, другий – спільного фінансування держави – 11 млн. грн та 11 мільйонів із обласного бюджету. Відтак вже незабаром на Тернопіллі працюватиме сучасний кардіоцентр. Таким чином з ініціативи обласної ради КЗТОР «Тернопільська університетська лікарня» було направлено 21,4 млн. гривень на придбання обладнання та реконструкцію кардіоцентру та 11 млн. за умови співфінансування на придбання ангіографа.

Ми і надалі працюватимемо для поліпшення якості життя наших громадян, – підкреслив Віктор Овчарук.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *