Кар’єрні радники допомагають безробітним Тернопільщини знайти роботу

Кар’єрні радники допомагають безробітним Тернопільщини знайти роботу

Цьогоріч завдяки роботі кар’єрних радників Тернопільського міськрайонного центру зайнятості 656 безробітних знайшли прийнятне місце праці. З компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 122 безробітних. Одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали 4 безробітні.

Кар’єрні радники сьогодні працюють у кожному центрі зайнятості. Саме кар’єрний радник допомагає кожному шукачеві роботи чи безробітному зорієнтуватись на ринку праці та знайти прийнятне місце роботи. Цей фахівець під час індивідуальної бесіди з клієнтом уважно вислухає та врахує побажання людини щодо підходящих вакансій, її професійний та освітній рівень, досвід роботи, ступінь трудової мотивації, активності та мобільності, обставини, які можуть бути перешкодою при працевлаштуванні.

Із шукачами роботи кар’єрний радник підписуює спільний індивідуальний план надання послуг, а з безробітними – індивідуальний план працевлаштування.

Кар’єрний радник проконсультує, як уникнути чи усунути перешкоди при пошуку місця праці, домовиться з роботодавцем про зустріч з претендентом на вакансію, буде супроводжувати весь процес працевлаштування, за потреби, порадить та організує зустріч з фахівцями служби зайнятості інших напрямків: щодо можливості професійного навчання чи підвищення кваліфікації, відкриття власної справи, участі у тренінгах чи семінарах, підготовки резюме, з питань профорієнтації тощо.

Сектор організаційної роботи та архівної справи Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares