Кого минулої доби рятували на Тернопільщині медики швидкої

Кого минулої доби рятували на Тернопільщині медики швидкої

На Тернопільщині 13 січня побільшало виїздів до ковідних хворих, зросла кількість викликів до пацієнтів із хронічними недугами, на гіпертонічні кризи, гострі алкогольні інтоксикації, ГРВІ, нещасні випадки.

Так, бригада швидкої виїжджала на просп. Бандери в Тернополі до 16-річної пацієнтки. Дівчина скаржилась на нудоту, запаморочення, що з’явились після того, як вона впала на вулиці й вдарилась головою до сходів.

Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку потерпілу, після наданої медичної допомоги, доставлено в обласну дитячу лікарню.

Районна бригада швидкої виїжджала у сел. Гримайлів до 36-річного пацієнта. Із різаною раної шиї унаслідок суїциду та психічними розладами, потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у райлікарню.

Загалом за минулу добу медики швидкої Тернопільщини обслужили 365 викликів до пацієнтів, здійснили 138 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено 148 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 48 пацієнтів, повідомили у Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares