Коли завершать будівництво Гаївського мосту в Тернополі

Коли завершать будівництво Гаївського мосту в Тернополі

У Тернополі триває будівництво нового Гаївського шляхопроводу на вул. Об’їзна – Протасевича, частина ремонтних робіт уже підходить до завершення.
Про це повідомили у прес-службі Тернопільської міськради.
«Частина робіт з будівництва нового Гаївського мосту поступово завершується. До 1 вересня будуть проводитися роботи з олаштування лише однієї частини шляхопроводу через залізничну колію. Працівники проведуть встановлення карнизних блоків, бар’єрного огородження та перил. Опісля ми приступимо до ізоляції даного шляхопроводу. Це буде основною стадією завершення частини будівництва цього об’єкта. Залишиться лише вкласти асфальтобетонне покриття», – розповідає Юрій Левкович, директор підрядної організації ТОВ «Тернопіль Мостобуд».
На даний час близько 25 працівники ведуть роботи на тій частині, де буде збудована під’їзна дорога на шляхопровід.
Як зазначалося раніше, пысля завершення будівництва передбачено шість смуг руху, по три в обидві сторони. Однак, транспортна розв’язка не складається лише з одного шляхопроводу, будівництво іншого – у напрямку вул. Гайова – с. Великі Гаї передбачено на другому етапі реконструкції мосту. Всі роботи ведуться відповідно до затвердженого графіку.
Будівництво нового Гаївського шляхопроводу ведеться за кошти бюджету Тернопільської громади.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares