Конфлікт через дзвін і п’яні за кермом: як минуло Різдво на Тернопільщині

Конфлікт через дзвін і п’яні за кермом: як минуло Різдво на Тернопільщині

Під час Різдвяних свят тернопільські поліцейські зафіксували низку правопорушень, зокрема – міжконфесійний конфлікт. Водночас, як уточнили у відомстві, грубих порушень безпеки та порядку не було.

Зі слів начальника відділу охорони публічного порядку управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області Степана Савика, до охорони порядку та безпеки на період різдвяних свят було залучено понад 650 поліцейських. Правоохоронці несли службу безпосередньо біля культових споруд.

– Аби запобігти конфліктним ситуаціям, особливу увагу було приділено 22 населеним пунктам, у яких проводилися почергові богослужіння та 26 громадам,  де відбувся перехід до Православної церкви України, – повідомили у відділі комунікації обласної поліції. – Неспокійно було  у селі Стінка Бучацького району. Міжконфесійні протистояння між громадою села тривають не вперше. Люди ділять церковне майно. Цього разу причиною роздору став дзвін. Поліція не допустила порушень громадського порядку. За фактами звернень громадян проводиться перевірка.

У поліції додали, що наряди поліцейських були наближені й до місць масового відпочинку.  Задокументовано два випадки хуліганства. Також поліцейські стежили за безпекою на дорогах.

– У період з п’ятого по сьоме січня було складено вісім адміністративних протоколів щодо осіб, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, – відзначили у відомстві.

 

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares