Кременець – одне з міст із найбільш забрудненим повітрям на Тернопільщині

Кременець – одне з міст із найбільш забрудненим повітрям на Тернопільщині

За рівнем забруднення атмосферного повітря місто Кременець є одним із найбільш забруднених на Тернопільщині. На квадратний кілометр території торік припало 30,3 тонн забруднень, що у 41 раз перевищує середню щільність викидів по області. У розрахунку на одного мешканця міста прийшлося по 44,4 кг забруднюючих речовин (по області – 9,7 кг).

Упродовж минулого року в повітряний басейн від виробничої діяльності підприємств та організацій потрапило 938 тонн забруднюючих речовин, або на 15,2 відсотки менше, ніж у 2017-ому. Частка викидів від стаціонарних джерел забруднення міста в загальному обсязі по області склала 9,2 відсотки.

Найбільший негативний вплив на стан атмосферного повітря міста справляє ДП «Кременецьке управління з постачання та реалізації газу», від діяльності якого за рік у повітря потрапило 769 тонн викидів.

Крім того, в 2018 році у атмосферу надійшло 4,2 тисяч тонн діоксиду вуглецю, який є одним з основних чинників створення парникового ефекту.

Головне управління статистики у Тернопільській області.

Loading...
Схожі публікації

1 коментар

  1. Надія

    Кременець не має потужної промисловості, а та, що є , за умови правильної екологічної політики ніколи б не нанесла великої шкоди атмосфері міста. Власне, щоб очистити повітря від шкідливих викидів потрібно дбати про необхідну кількість зелених насаджень. У місті все навпаки. Їх лише ріжуть

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares