Лісівники Тернопільщини перебувають з робочим візитом у Швеції (ФОТО)

Лісівники Тернопільщини перебувають з робочим візитом у Швеції (ФОТО)

Тернопільська лісівнича делегація під керівництвом начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Олега Яремка, за участі головного спеціаліста відділу лісового та мисливського господарства, охорони і захисту лісів управління Надії Козацької, директора державного підприємства «Чортківське лісове господарство» Василя Фреяка та лісничого Скала-Подільського лісництва даного підприємства Володимира Гайовського перебуває з робочим візитом в головному офісі шведської компанії BCC. Про це повідомляє прес-служба Тернопільського ОУЛМГ.

Мета візиту – ознайомлення з передовим досвідом шведських колег із вирощування садивного матеріалу лісових порід із закритою кореневою системою та можливість запровадження автоматизованої системи вирощування садивного матеріалу на території Скала-Подільського лісництва ДП «Чортківський лісгосп».

Власне, лісівників Тернопільщини цікавить обладнання з підготовки насіння та вирощування садивного матеріалу із ЗКС, розроблене ВСС.

Ознайомлення з сучасними технологіями вирощування садивного матеріалу з ЗКС компанії ВСС здійснюють її менеджер з маркетингу Андреас Бернер та бізнес-координатор Евалдас Блажевічюс.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares