Медиків швидкої Тернопільщини стали частіше викликати на нещасні випадки та побутові травмування

Медиків швидкої Тернопільщини стали частіше викликати на нещасні випадки та побутові травмування

14 червня медики швидкої Тернопільщини обслужили 302 виклики до пацієнтів, здійснили 104 госпіталізації; з них у Тернополі обслужено 120 викликів, госпіталізовано 44 пацієнти. За минулу добу в службі швидкої краю зафіксовано 2 виклики до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 2 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 14 червня у службу швидкої допомоги звернулося ще 5 пацієнтів, 3 госпіталізовано.

За останню добу поменшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на нещасні випадки, алкогольні інтоксикації, кримінальні та побутові травмування.

Так, бригада швидкої виїжджала на вул. Броварну в Тернополі, до 90-річної пацієнтки. Кілька днів тому літня пані упала в під’їзді на кульшовий суглоб. Із підозрою на закритий перелом шийки лівого стегна, забійною гематомою лівого кульшового суглоба потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Швидка виїжджала на вул. Громницького в Тернополі, до 36-річного пацієнта. На час приїзду бригади закривавлений чоловік сидів на сходах. За словами очевидців, він упав зі сходів, скотившись із них калачиком та кілька разів ударившись головою об сходинки. Із закритою черепно-мозковою травмою, переломом основи черепа, струсом головного мозку, множинними саднами голови потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню.

Районна бригада швидкої виїжджала у с. Гнидава на Збаражчині, до пацієнта, 1976 р. н. Чоловік отримав важкі травми голови. З переломом основи черепа, здавленням мозку, пошкодженням м’яких тканин голови потерпілого, після оперативно наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Кременецьку райлікарню. Причини отримання травм наразі з’ясовують працівники поліції, повідомив Михайло Джус, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares