«Міс Українська Діаспора» Соломія КРУНЬ: «Я маю все, що люблю, бо люблю все, що маю»

«Міс Українська Діаспора» Соломія КРУНЬ: «Я маю все, що люблю, бо люблю все, що маю»

Ти – жінка, ти – росинка, ти – сльоза, українко… Світ захоплюється красою, жіночністю і розумом українок. Зачаровується ніжністю… Українська врода полонила далеку Америку. Конкурс краси, який тут проводять, вважається найгарнішою подією діаспори. А його глядачами є не лише наші діаспоряни. Красуням-українкам аплодують і американці, і представники багатьох інших громад.

Міс Українська Діаспора

Минулого місяця у Чикаго відбувся фінал конкурсу «Міс Українська Діаспора- 2013», організатором якого є найбільший незалежний інформаційний ресурс в діаспорі Медіа-портал VIDIA. Вісімнадцять красунь українського походження з багатьох штатів Америки змагалися за корону і титул «Міс…». Переможницею конкурсу стала Соломія Крунь. Дівчина родом з міста Чорткова, що на Тернопільщині. Зараз живе у США, в Чикаго. Соломія вразила журі граційністю, елегантністю. Полонила танцем. І, звісно, чарівною вродою…

– Соломіє, колектив газети «Наш ДЕНЬ» і я особисто вітаємо з перемогою. Приємно, що Тернопілля має свою красуню за океаном.

– Дякую. Узагалі, я – проста і щира українська дівчина. Закінчила у рідному місті школу. Навчалася на юридичному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Вважаю, що кожна людина повинна самовдосконалюватися, у першу чергу через освіту. Це й моя мета також. Тому я тут, у США (Соломія мріє в одному з чиказьких коледжів отримати медичну і юридичну освіту – авт.). Крім того, для мене дуже важливі стосунки між людьми. А ще мрію про чудовий дар – материнство.

– Скільки часу живете в Чикаго? І якими були перші враження від американского мегаполіса після, порівняно мініатюрного, українського Чорткова?

– Я в Чикаго зовсім недавно – з цьогорічного червня. Звичайно, краса рідного краю – найдорожча, наймиліша. А в цьому величезному місті приваблюють височенні хмарочоси, озеро Мічиган і чудова природа довкола нього. Цікаво, що колосальної різниці між містом дитинства і Містом вітрів не відчуваю. Найперше тому, що тут живе багато емігрантів з Чорткова та його околиць.

– Майже кожна красуня мріє про подіум. Ви також мали такі мрії?

– Колись, у думках, уявляла себе маленькою принцесою. В короні, звісно. Маленькі дівчатка люблять подібні фантазії. У дитинстві навіть сцену споруджували зі старшою сестрою – зі стільців та інших підручних матеріалів – і пробували дефілювати. Але про участь у конкурсі краси ніколи серйозно не думала. Хоча до сцени звикла змалку – була учасницею ансамблю «Джерельце» під керівництвом Марини Євсюкової. Ми мали багато виступів. Гастролювали й за кордоном.

– Ви отримали одразу два титули – «Міс Українське Чикаго» і «Міс Українська Діаспора-2013». Що для вас означають ці нагороди?    

– Я зовсім не сподівалася на такий успіх. Та й, узагалі, на конкурс йшла з бажанням гарно провести час, познайомитися з цікавими людьми, пізнати щось нове. Тепер дві корони додають натхнення працювати далі. А перемога ще раз підтвердила: досягнути вершину можна лише тоді, коли серце сповнене любов’ю.

– Корону найкрасивішої українки Чикаго ви подарувати іншій конкурсантці – Анастасії Радюшиній. Вчинок – гідний справжньої королеви. І, все-таки, чому вирішили поділитися короною?

– Якби це було можливим, то одягнула б корону на кожну конкурсантку. Не злукавлю, якщо скажу: всі дівчата – талановиті, розумні, гарні… Тому я бажаю, щоб мій вчинок розглядали як пошанівок спражньої української краси.

– Головним подарунком для вас став авіаквиток на подорож в Україну. Скористаєтеся ним?

– Квиток додому – це те, про що мріє кожен емігрант. Неодмінно скористаюся! Як тільки-но з’явиться вільний від навчання час.

– Батьки, рідня, друзі вболівали за вас у рідному Чорткові. Соломіє, які були перші мамині слова після перемоги?

– Мама була першою, кому я повідомила про перемогу. У відповідь почула у слухавці не слова… мама плакала… від радості. Батьки хвилювалися за мене більше, ніж я сама за себе. Відчувала через тисячі кілометрів биття їхніх сердець. Мої батьки – мама Ольга і тато Віктор – найдорожчі, наймиліші серцю люди. Я вдячна, що виховали мене, опираючись на справжні людські цінності. І, користуючись нагодою, дякую друзям, землякам, знайомим і незнайомим людям, усім, хто повірив у мене, хто підримав.

– Титуловані красуні, зазвичай, отримують пропозиції від рекламних агенцій, будинків моделей. Займаються благодійністю. Що обрали чи оберете ви?

– Я готова до нових починань, відкрита для ідей. У моїх планах – зробити багато добрих, корисних справ. Обіцяю! А наразі хай це буде маленькою таємницею.

– Ви були на конкурсі одягнуті в дуже гарний національний стрій. Він – з України? З дому?

– Ой, це така історія… Костюм шили в Україні. Перед тим поміряла себе рулеткою – перше, що потрапило під руки. Було незручно, але… Батьки вислали стрій поштою. І він чомусь довгий час блукав Штатами, поки потрапив до мене. На щастя, вчасно.

– Організатори конкурсу готують подарунки від українських красунь з діаспори для дітей-сиріт в Україні. Справа, гідна похвали.

– Це дуже гарна ідея. Адже разом з речами, діти отримують любов і увагу. Маємо багато планів стосовно цього.

– Після завершення конкурсу, у розповіді про себе, ви сказали: «Я маю все, що люблю, бо люблю все, що маю». Слова щасливої людини…

– Я справді задоволена тим, що зараз маю. У мене є люди, яких люблю. Я маю можливість дарувати їм щастя. Я вмію бачити і відчувати красу навколишнього світу. Я – живу! Невже це мало?!

– Життя у США – по-своєму цікаве, яскраве, багатогранне. І перспективне для вас. І все ж… ностальгія часом навідує?

– Україна – це наша мати. І сумую за нею завжди. Адже наша земля – благословений край з багатою культурою, неймовірно гарною природою, з людьми, у яких великі, світлі, сонячні душі. Пишаймося, що ми українці!

Ольга ЧОРНА,

США.

Міс Українська Діаспора Міс Українська Діаспора Міс Українська Діаспора Міс Українська Діаспора Міс Українська Діаспора Міс Українська Діаспора

Міс Українська Діаспора Міс Українська Діаспора Міс Українська Діаспора Міс Українська Діаспора Міс Українська Діаспора Міс Українська Діаспора Міс Українська Діаспора Міс Українська Діаспора Міс Українська Діаспора

 

 

Автор

Ольга Чорна

журналіст, блогер, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *