Монета, яка зможе замінити звичні гроші

Вже зараз можна купувати гаджети за криптовалюту. Загальносвітова криза, обвал ринків, все це знайоме, тому що відбувається на наших очах. На тлі всього цього вибивається новина про запуск нової галузевої монети, яка пов’язує крипторинок із реальним світом. 

Нова монета прив’язана до виробництва гаджетів. Користувачі можуть використовувати її для покупки ноутбуків та телефонів, при цьому заощаджувати до 37%. Така економія змусить кожного, навіть не знайомого з поняттям криптовалют, звернути увагу на GadgetCoin. Один індійський виробник, що постачає техніку на кілька континентів, вже інтегрував GadgetCoin. За монету можна купувати не тільки телефони, а й периферію, а щоб користуватися флагманськими моделями, потрібно щомісяця оплачувати розстрочку в GadgetCoin. 

У разі поломки пристрою його можна замінити на новий без перевірок у виробника або дилера. Також після покупки користувачеві нараховується невеликий кешбек у вигляді монети.

Инвестиции: секреты привлекательности - Репутационная экономика

Наразі Китайські та Тайванські виробники ведуть переговори щодо інтеграції монети. Сама монета створена на базі блокчейна трон, що дозволяє робити транзакції максимально швидко з мінімальною фіксованою комісією. Механізм прив’язки монети до техніки робить GadgetCoin по-справжньому галузевою монетою. Це все робить монету гарною альтернативою фіатній валюті у галузі виробництва техніки.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *