На Бережанщині селами гуляв вовк і пошматував двох людей

На Бережанщині селами гуляв вовк і пошматував двох людей
Фото tsn.ua.

Постраждали двоє чоловіків із сіл Білявинці та Старі Петриківці. В одного з них лікарі нарахували 20 укусів.

– До Бучацької районної лікарні госпіталізували 67-річного жителя села Білявинці з кусано-рваними ранами рани обох кистей рук, лівої долоні, пальців лівої та правої руки, нижньої треті правого передпліччя. Нарахували 20 укусів. Невдовзі привезли 46-річного жителя села Старі Петликівці, якого на власному подвір’ї також покусав вовк. У чоловіка кусано-рвана рана правого передпліччя, – розповіли лікарі.

За попередньою інформацією, чоловіки могли постраждати від однієї тварини. Мешканці Старих Петликівців кажуть: від вовка відбивалися гуртом, небезпечну тварину довелося вбити.

– Добре, що це був старший сильний чоловік, який зміг справитися зі звіром завдяки сусідам, що прибігли на допомогу з сапами й іншим знаряддям, яке змогли знайти на скору руку, а не мала дитина, – розповідають місцеві жителі у соцмережі.

За словами людей, вовки у тернопільських селах останнім часом не рідкість. Від літа в межах сіл помічають зграї цих тварин. Такі випадки фіксують у різних частинах області. Окрім Бережанщини, вовків бачили у Зборівському, Шумському районах. Хижаки кидаються на людей і нападають на свійських тварин.

Мисливці розповідають, що за останні декілька років популяція вовків на Тернопільщині значно збільшилась. Втім, вполювати їх дуже складно. Найнебезпечніші, кажуть науковці, так звані собаки-вовки, які з’явилися в результаті схрещення собаки та вовка. Ці тварини розумні та сильні, і не бояться людей.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *